Насіння бегонії Мокка

«КАТАЛОГ НАСІННЯ БЕГОНІЙ МОККА»


Бегонія Non Stop Mocca Mix фото
код: 701077
10 гранул в упаковці
8 99 грн. 9 99 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Бегонія Мокка

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Рослина - бегонія Мокка - добре розвивається тільки в родючої, гумусному і проникному грунті (при цьому він має бути постійно вологим). Якщо ми садимо бегонії в суглинистім грунті, потрібно додати в нього компост, торф і пісок.

відповісти на відгук

Бегонія Мокка: кращі сорти

Бегонія Мокка - сорт, що володіє неймовірною краси цвітінням в сукупності з пишним листям. Пружні квіти - буяння фарб. Навіть не в момент цвітіння бегонія Мокка буде прикрасою кімнати. Бордову листя відтіняють світліші прожилки. Бегонія відноситься до бульбові рослин. Догляд за нею нескладний - нічим не відрізняється від кольорів тієї ж групи. Бегонію Мокка купити в Києві всього в кілька кліків можна в інтернет-магазині. З Києва бульби поштою можуть бути доставлені по всій Україні.

Процес вирощування бегонії Мокка

Посадка квітки здійснюється з бульб, купити їх ви можете на нашому сайті. Важливо знати, що даний вид бегонії має період спокою. Триває він досить довго. На цей проміжок часу вазон з рослиною потрібно поставити в прохолодний куточок і не турбувати. Поки бегонія спить, поливайте її не часто, але не забувайте про це зовсім. У березні пересадіть бульби в інший горщик. В процесі активного зростання рясно поливайте. Слідкуйте, щоб ґрунт не пересихав. Полив бегонії люблять теплою водою. Сонячне світло позитивно впливає на процес цвітіння, але це не означає, що вазон повинен перебувати під прямими променями. Щоб квітка відчувала себе комфортніше, можна іноді обприскувати її теплою водою. Бульби бегонії Мокка купити можна в роздріб або оптом, за прийнятними цінами. Продаж здійснюється в нашому інтернет-магазині.

Де бегонії Мокка купити в Україні

Замовити бегонії Мокка в інтернет-магазині - найвірніший спосіб. На нашому зручному сайті у вас є можливість переглянути фото, почитати відгуки і інформацію по секретам догляду, точно визначитися з бажаним видом і замовити. Послуга доставки по Україні - ще одна перевага. Бегонія Мокка поштою прибуде в пункт призначення за все через 2-3 дня. Прикрасьте свій будинок яскравими, довго квітучими бегоніями - порадуйте себе і домочадців.