Насіння фацелії

«КАТАЛОГ НАСІННЯ ФАЦЕЛІЙ»


Фацелія фото
код: 726214
200 семян в упаковці
6 20 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Насіння фацелії

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Посів фацелії на великих площах найкраще робити за допомогою сівалки для насіння на відстані 20-25 см (можливо, 11 см) на глибину 1-2 см. Важливо ретельно покривати насіння грунтом, так як вони можуть мати проблему проростання при впливі сонячного світла.

відповісти на відгук

Насіння фацелії: особливості вирощування. Купити насіння фацелії в Україні

Кожен городник мріє щорічно збирати хороший урожай овочів і фруктів. Прекрасним природним і при цьому красивим добривом для цього по праву вважається фацелія. Ці пучкоподібні квіти ніжного бузкового або блакитного кольору, висаджують на садовій ділянці, тому що вони мають властивість перетворювати глинистий і важкий грунт, в сипучий і легкий. Тому їх часто використовують як сидерат для відновлення родючості землі. Крім того, ці квіти люблять домашні тварини, тому фермери активно використовують їх у вигляді корму. Враховуючи, що цей однорічник не боїться приморозків, його часто висаджують в грунт для розпушування землі, перед посадкою городніх культур або після збору врожаю. Крім усього, вище перерахованого, цю культуру вирощують ще й як медонос, що робить її популярною серед пасічників. На сьогоднішній день відомо близько 90 видів насіння фацелії.

Купити насіння фацелії, які пропонує інтернет-магазин Флоріум можна за демократичними цінами, як в роздріб, так і оптом. Враховуючи лікувальні властивості цієї рослини висаджувати його можна в будь-який грунт, а краще навіть мізерну і втомлену. Роблять це безрозсадним способом, як тільки зійде перший сніг. Пакет насіння фацелії отриманий поштою з нашого магазину необхідно змішати зі склянкою піску і просто розкидати по посівнії території. Перші паростки з'являтися вже через тиждень і лише тоді можна провести перекопування грунту. Доглядати дуже просто, головне, це не допускати пересихання землі. Сходить фацелія сидерат досить швидко, вже через 45 днів можна отримати урожай. Рослина являє собою стебло висотою до 1 метра, на якому розташовані невеликі суцвіття. Прибирати урожай потрібно, коли тільки дозріє нижній ряд кольорів і не чекати дозрівання верхнього. Стебла необхідно зібрати в невеликі снопики і підсушувати протягом 4 днів, а тільки після цього приступати до обмолу.

Фацелію варто купувати фермерам, а також завзятим дачникам. Такі посіви не тільки прикрасять ділянку, але значно заощадять кошти, так як, з наявністю такого врожаю купувати додатковий перегній та інші добрива для грунту немає необхідності. Придбати насіння можна в нашому головному офісі, який знаходиться в Києві, а також замовити його доставку поштою по Україні.

Інтернет магазин насіння квітів дешево Флоріум дозволяє купити насіння фацелії, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Доставка і купити насіння фацелії по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль,Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь,Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).