Насіння мімози

«КАТАЛОГ НАСІННЯ МІМОЗ»


Мімоза сором'язлива фото
код: 701011
0,2 г в упаковці
1
12 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Насіння мімози

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Не знала, що мімоза буває і отака - рожева, пишна. Дякую за хороше насіння. Виростила дивовижних красунь, які ще й на дотики реагують.

відповісти на відгук

Мімоза найкраще росте на яскравому і постійно теплому місці (18-22 ° C). Добре себе почуває на підвіконні східній або південній стороні. Влітку варто встановлювати горщик з рослиною прямо на сонці (але поступово, щоб вона адаптувалося). Якщо місце вирощування занадто темне, мімоза не утворює квіти.

відповісти на відгук

Насіння мімози: види та вирощування. Доставка насіння мімози поштою

Ця квітка асоціюється з початком весни, першими теплими днями і першим весняним святом. Отримуючи в подарунок скромні гілки з дрібними ароматними, пухнастими жовтими квітками, не всі знають, що насправді це не мімоза, як вважають багато а її найближчий родич - акація срібляста, поширена на Кавказі і Чорноморському узбережжі. Сама ж мімоза в дикому вигляді росте в Південній Америці. Найбільш популярний її представник - мімоза сором'язлива, яка культивується в Україні як декоративна і кімнатна рослина.

Це чагарник висотою до 60 см з колючим стеблом і пір'ястим листям. Свою назву мімоза сором'язлива отримала через особливу чутливість до механічного впливу - від дотику вона складає листочки, відновлюючи колишній вигляд через 20-30 хвилин. Мімоза відноситься до багаторічників, але до кінця сезону втрачає пишність, тому рекомендується оновлювати кущ новими саджанцями. Мімоза сором'язлива з насіння вирощується чудово, а в одному горщику можна вирощувати відразу кілька саджанців, підтримуючи, таким чином, декоративність рослини.

Насіння мімози сіється в лютому-квітні. Через кілька місяців сходи перетворюються на саджанці, зміцнюються і їх можна висаджувати на постійне місце. Пересадку мімоза не любить, краще рослину не турбувати, а поповнювати горщик новими паростками.

Мімоза сором'язлива любить вологу, причому розбризкувати воду краще не на саму рослину, а зволожувати повітря навколо неї, помірно теплу атмосферу, пухкий грунт. Підгодовувати її можна, але часто необхідності в цьому немає.

Купити насіння мімози в Києві пропонує інтернет магазин Флоріум. Покупцям гарантується висока якість посадкового матеріалу із Голландії, а також самі конкурентні ціни на українському ринку. Отримати посилку з насінням можна поштою, що дуже зручно і не займе багато часу.

Майже щороку з'являються нові сорти, тому сьогодні купити насіння мімози сором'язливої пропонується декількох різновидів. Квітникарів радує можливість вибору, а також передчуття появи нових різновидів улюбленої рослини.

Наш магазин надає вам можливість купити насіння квітів в Україні, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.

Доставка і купити насіння мімози по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).