Насіння мімози

«КАТАЛОГ НАСІННЯ МІМОЗ»Насіння мімози: види та вирощування. Доставка насіння мімози поштою

Ця квітка асоціюється з початком весни, першими теплими днями і першим весняним святом. Отримуючи в подарунок скромні гілки з дрібними ароматними, пухнастими жовтими квітками, не всі знають, що насправді це не мімоза, як вважають багато а її найближчий родич - акація срібляста, поширена на Кавказі і Чорноморському узбережжі. Сама ж мімоза в дикому вигляді росте в Південній Америці. Найбільш популярний її представник - мімоза сором'язлива, яка культивується в Україні як декоративна і кімнатна рослина.

Це чагарник висотою до 60 см з колючим стеблом і пір'ястим листям. Свою назву мімоза сором'язлива отримала через особливу чутливість до механічного впливу - від дотику вона складає листочки, відновлюючи колишній вигляд через 20-30 хвилин. Мімоза відноситься до багаторічників, але до кінця сезону втрачає пишність, тому рекомендується оновлювати кущ новими саджанцями. Мімоза сором'язлива з насіння вирощується чудово, а в одному горщику можна вирощувати відразу кілька саджанців, підтримуючи, таким чином, декоративність рослини.

Насіння мімози сіється в лютому-квітні. Через кілька місяців сходи перетворюються на саджанці, зміцнюються і їх можна висаджувати на постійне місце. Пересадку мімоза не любить, краще рослину не турбувати, а поповнювати горщик новими паростками.

Мімоза сором'язлива любить вологу, причому розбризкувати воду краще не на саму рослину, а зволожувати повітря навколо неї, помірно теплу атмосферу, пухкий грунт. Підгодовувати її можна, але часто необхідності в цьому немає.

Купити насіння мімози в Києві пропонує інтернет магазин Флоріум. Покупцям гарантується висока якість посадкового матеріалу із Голландії, а також самі конкурентні ціни на українському ринку. Отримати посилку з насінням можна поштою, що дуже зручно і не займе багато часу.

Майже щороку з'являються нові сорти, тому сьогодні купити насіння мімози сором'язливої пропонується декількох різновидів. Квітникарів радує можливість вибору, а також передчуття появи нових різновидів улюбленої рослини.

Наш магазин надає вам можливість купити насіння квітів в Україні, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.

Доставка і купити насіння мімози по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :


Fatal error: Uncaught Exception: Serialization of 'Mage_Core_Model_Config_Element' is not allowed in [no active file]:0 Stack trace: #0 {main} thrown in [no active file] on line 0