Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Декоративно-листяні багаторічнки

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ДЕКОРАТИВНО-ЛИСТЯНИХ БАГАТОРІЧНИКІВ»


-25%
Барвінок Variegata фото
Арт: 325006
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 40 шт.
Ціна Ціна за упаковку
44 95 грн.
33 71 грн.
-20%
Манжетка м'яка Senior фото
Арт: 337137
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: 54 шт.
Ціна Ціна за упаковку
29 95 грн.
23 96 грн.
Сагіна Aurea фото
Арт: 337010
К-ть в упаковці: 1 шт
На складі: Нема в наявності
Ціна Ціна за упаковку
39 95 грн.
Детальніше

Декоративно-листяні багаторічники: кращі види. Купити листяні багаторічники в інтернет магазині

Оформлення саду декоративно-листяними багаторічниками

Органічність саду складають різні рослини, які вигідно доповнюють, підкреслюють і відтіняють красу один одного. Професійні озеленювачі і ландшафтні дизайнери прекрасно усвідомлюють, наскільки важливі декоративно-листяні багаторічники для створення ефектних композицій. Садівники-аматори в Україні підтримують цю тенденцію, високо цінують і активно вирощують ефектні чагарникові, напівчагарникові і трав'янисті форми на своїх ділянках. Різноманіття цієї групи відкриває простір для творчості, не обмежує фантазію.

Вибір саджанців

У широкому асортименті наш інтернет магазин пропонує покупцям саджанці декоративно-листяних багаторічників найкращої якості. Посадковий матеріал здоровий і адаптований до кліматичних умов нашої країни.

Вибрати і замовити рослини вподобаного сорту можна по фото. Можливо, що комусь сподобається строката хоста гібридного походження або постійно змінююча окрас листків гейхера, а хтось віддасть перевагу кам'яній троянді, бруннері, манжетці м'якій чи аюгі.

У детальному описі зазначено оптимальні строки посадки, необхідні умови для зростання, рекомендації з агротехніки, розмноження, догляду. Більш повну інформацію надають консультанти по телефону або в режимі онлайн.

Як заощадити і купити з вигодою

На сайті регулярно проводяться акції і діють економ пропозиції, що дозволяють купити декоративно-листяні багаторічники за зниженими цінами. Оптовий продаж додатково скорочує фінансові витрати. Якщо сума замовлення перевищує 350 грн., Кур'єрська доставка по Києву і розсилання поштою організовуються безкоштовно.

За відгуками постійних клієнтів, співпраця з «Флоріум» реально вигідно і перспективно.

Каталог інтернет магазину Флоріум дозволяє купити квіти багаторічники, дуже швидко і надійно. Наш магазин має дуже велику кількість прекрасних квітів, які обов'язково прийдуть Вам до смаку.

Відгуки, Декоративно-листяні багаторічнки

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :