Рослини для напівтіні (саджанці)

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ РОСЛИН ДЛЯ НАПІВТІНІ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Рослини для напівтіні

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

У напівтіні у мене росте звичайний барвінок, точніше я від нього потихеньку позбавляються, але він сильніший)), я відвела йому місце, але він сильно розростається. Може цей барвінок більш культурний, дуже подобається як ґрунтопокривна рослина.

відповісти на відгук

Отцвели некоторые мелколуковичные, на подходе пионы, которые пришли осенью, уже стоят с бутончиком.

відповісти на відгук

Рослини для півтіні

Майже всі рослини для півтіні, спочатку росли, прикриті тінню дерев і чагарників. Іноді на них потрапляли крізь листя дерев рідкісні промінчики сонця.

Ці рослини добре ростуть і при не дуже яскравому освітленні і при незначному затіненні. Слід також враховувати, що найбільше потребують світла строкатолисті сорти цього виду рослин. У півтіні плями, які на листках бліднуть, навіть зникають.

Звичайно ж, не існує таких рослин, які зможуть рости при   малій кількості світла. І потрібно для рослин в півтіні вибирати таке місце, яке буде освітлюватися сонцем хоча б якийсь час протягом дня. Також можна при необхідності використовувати різні лампи для освітленя (люмінесцентні, галогенні та ін.) Не підійдуть тільки для цієї мети лампи розжарювання, так як вони при нагріванні висушують повітря і приносять тільки шкоду рослинам.

Потрібно також знати, що не всім рослинам для півтіні може підійти те місце, де Ви його розташуєте. Необхідно поспостерігати за цими квітами місяць або два. У випадку, якщо рослина почне бліднути або жовтіти, почнуть опадати листочки, а в період активного росту вона не буде рости, то необхідно переставити або пересадити її ближче до світла.

На нашому сайті Ви зможете вибрати вподобані Вам рослини для півтіні і, користуючись нашими рекомендаціями, забезпечити їм комфортні умови для вирощування.