Світлолюбні рослини (саджанці)

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ СВІТОЛЮБНИХ РОСЛИН»


Седум Carl фото
код: 331005
1 шт в упаковці
8
84 95 грн.
Седум Stardust фото
код: 331016
1 шт в упаковці
5
99 95 грн.
Седум Mr.Goodbud фото
код: 331012
1 шт в упаковці
3
119 95 грн.
Закінчується
Седум Lidakense фото
код: 331050
1 шт в упаковці
81 95 грн.
Показати більше продуктів

Відгуки, Світлолюбні рослини

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Багаторічники прийшли в маленьких горщиках. Контейнери були дбайливо упаковані в картон, а потім поміщені в коробку з логотипом фірми. Сподіваюся, що рослини так само красиво будуть цвісти, як на картинці!

відповісти на відгук

Большой ассортимент многолетних растений, сорта соответствуют заявленным на сайте, если это не микс. Буду заказывать и дальше .

відповісти на відгук

Світлолюбні рослини

Світлолюбні рослини надають перевагу яскравому розсіяному світлу з непрямим попаданням прямого сонячного світла. Це розсіяні промені, не пекучі. Адже далеко не всі ці рослини можуть добре переносити вплив прямих сонячних променів, особливо в літній час.

Світло цій рослині необхідне для фотосинтезу, тобто для основного джерела життєво-важливих  речовин. Але при недостачі світла пагони витягуються, листки бліднуть, рослини виглядають пригніченими, зменшується ріст, зупиняється цвітіння, в кінцевому рахунку, рослина може загинути.

Також подивимося із зворотного боку, що надлишок світла теж негативно відіб'ється на рослині. Навіть  найсвітлолюбніші рослини необхідно берегти від палючого сонця. Кільцева плямистість, мармуровість листя часто виникає при дуже яскравому освітленні, в поєднанні з поливом. Багато квітникарів знають, що рослини поливати в сонячний день не можна. Крапельки води, які потрапили на листя, як лінзи, направляють світло, при цьому викликаючи опік.

На нашому сайті Ви зможете вибрати вподобані Вами світлолюбні рослини і, користуючись нашими рекомендаціями, забезпечити їм комфортні умови вирощування.