Тіньолюбні рослини (саджанці)

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ ТІНЬОЛЮБНИХ РОСЛИН»


Герань Patricia фото
код: 338008
1 шт в упаковці
3
189 95 грн.
Герань Elsbeth фото
код: 338022
1 шт в упаковці
88 95 грн.
Герань Striatum фото
код: 338023
1 шт в упаковці
88 95 грн.
Закінчується
Герань Max Frei фото
код: 338028
1 шт в упаковці
1
88 95 грн.
Показати більше продуктів

Відгуки, Тіньолюбні рослини

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Дуже люблю Міксі від Флоріум! Це завжди приємний сюрприз - Посадковий матеріал прекрасної якості, без сортових повторень. В якості тіньолюбивих рослин замовила велику упаковку астильб.

відповісти на відгук

Практично всі тіньовитривалі рослини, які перекочували до нас, спочатку росли під кронами величезних дерев в тропічних лісах, де сонячних променів проходить дуже мало. Батьківщина цих рослин - Індія, Мадагаскар, а також вологі ліси Південної Америки і Південно-Східної Азії. Серед цих рослин досить багато ліан, які піднімаються на гігантську висоту дерев, при цьому чіпляючись або за стовбури або за гілки.

Звичайно ж, таких рослин, які зможуть рости в абсолютній темряві, не існує. І потрібно вибирати місце, яке буде освітлюватися сонцем хоча б якийсь час протягом дня. Також можна при необхідності використовувати різні лампи для освітлення (люмінесцентні, галогенні та ін.) Не підійдуть тільки для цієї мети пампи розжарювання, так як вони при нагріванні висушують повітря і приносять тільки шкоду рослинам.

Варто також врахувати, що не всім тіньовитривалим рослинам може підійти те місце, де Ви її розташуєте. Необхідно поспостерігати за цими квітами місяць або два. У тому випадку, якщо рослина почне бліднути або жовтіти, почнуть опадати листочки, а в період активного росту вона не буде рости, то необхідно переставити або пересадити її ближче до світла.

На нашому сайті Ви зможете вибрати вподобані Вам рослини і, користуючись нашими рекомендаціями, забезпечити їй комфортні умови вирощування.