Рослини для альпійської гірки (саджанці)

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ РОСЛИН ДЛЯ АНГЛІЙСЬКОЇ ГОРИ»


Айстра Anneke фото
код: 341004
1 шт в упаковці
54 95 грн.
Панікум Shenandoah фото
код: 313010
1 шт в упаковці
79 95 грн.
Закінчується
Хоста Wide Brim фото
код: 301029
1 шт в упаковці
7
64 95 грн.
Герань Espresso фото
код: 338006
1 шт в упаковці
14
79 95 грн.
Гвоздика Munot фото
код: 309005
1 шт в упаковці
2
69 95 грн.
Закінчується
Показати більше продуктів

Відгуки, Рослини для альпійської гірки

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Я давно мріяла про альпійську гірку. Каміння нагромадила, рослинок накупила у Флоріумі. А вибирати в цьому магазині - ще те завдання. Асортимент для кам'янистих гірок широкий, очі розбігаються, і хочеться відразу купити все.

відповісти на відгук

Ви так довго мріяли створити альпійську гірку. Ви перечитали книги і журнали, побродили в Інтернеті. Непогано б реалізувати всі ті ідеї, які розбурхують вашу уяву.

Коли справа доходить до реалізації плану, то основна проблема, яка виникає при цьому, визначається кількістю грошей і часу. Ви можете звернутися до знайомих або до сусідів дати необхідні вам рослини (якщо, звичайно, у них є такі в наявності).

Але простіше купити рослини для альпійської гірки в інтернет-магазині Флоріум. Купуючи рослини у Флоріумі, по-перше, ви знайдете необхідні рослини, а по-друге, ви заощадите гроші і час. Весь товар завезений з Голландії без участі посередників. Тому рослини можна купити за низькими цінами.

Якщо у вас виникнуть питання, ви можете задати їх нашим кваліфікованим фахівцям. Ви отримаєте всю необхідну інформацію. Продажа рослин в інтернет-магазині Флоріум - це якісно, вигідно і швидко. Приєднуйтесь до нас - клієнти, які співпрацюють з нами на постійній основі, отримують знижки і завжди залишаються задоволені нашим сервісом!

Перетворіть свій сад в квітковий рай, не затрачаючи особливих зусиль!