Рослини для сухого ґрунту (саджанці)

«КАТАЛОГ САДЖАНЦІВ РОСЛИН ДЛЯ СУХОГО ҐРУНТУ»


Лаванда Rosea фото
код: 337139
1 шт в упаковці
3
89 95 грн.
Показати більше продуктів

Відгуки, Рослини для сухого ґрунту

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Посилка прийшла досить швидко, без будь-яких проблем. Це не моя перша покупка в цій компанії, тому я рекомендую її. Для сухих ділянок саду брала кілька сортів гвоздик.

відповісти на відгук

Посилка прийшла досить швидко, без будь-яких проблем. Це моя не перша покупка в даній компанії, тому я рекомендую її. Для сухих ділянок саду брала кілька сортів гвоздик.

відповісти на відгук

Рослини для сухого ґрунту

Досить часто зустрічаються рослини, які в областях із значною кількістю опадів або на вологих місцях загнивають. Це трапляється часто від того, що даній рослині потрібен сухий грунт. Якщо ж садівник бажає зберегти в своєму саду цю рослину, то необхідно приготувати для нього добре дреновану, підвищену клумбу. Варто врахувати, що в той період, коли рослина буде мати потребу в сухості, потрібно прикрити її плівкою або склом. Також якщо є можливість можна перенести в сухе середовище.

Рослини, які погано переносять вогкість потрібно забезпечити добре дренованим грунтом. Вода буде швидко вбиратися і ґрунт буде легко обробляти круглий рік. На сухих сонячних місцях найкраще висаджувати такі рослини, які можуть витримати не тільки такі умови, але й розмножуватися самосівом. Залишивши самосів на тому місці, де він зійшов, здійснювати полив не потрібно. Як би акуратно не пересаджували Ви сходи, їх коріння все одно постраждає. Тому розсаді знадобиться більше води, до тих пір, поки вона не відійде. Навіть посухостійким рослинам, вирощеним в горщиках перші кілька тижнів необхідний полив після пересадки.

Добре переносять сухість і теплолюбні багаторічники. Якщо ж ви хочете на сухому грунті розвести  вологолюбні однорічники, то потрібно додати в грунт водоутримуючі гелеві гранули або перегній.

Для поліпшення сухого ґрунту, готуючи його для посадки необхідно внести органіку, щоб підвищити вологоємність і вміст поживних речовин. Також можна щовесни додавати комплексне добриво. Садити в сухий грунт найкраще восени, тому, що дощі допоможуть рослинам прижитися. Придбати потрібний товар Ви зможете на нашому сайті.