Фунгіцид фундазол

«КАТАЛОГ ФУНДАЗОЛІВ»


Відгуки, Фундазол

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 3 голоса

Подпортились мои Амариллисы в период сна, спалась этим средством - помогло отлично Спасибо!

відповісти на відгук

Благодарю - использую для всех луковичных для профилактики. Здесь беру последние два года данный препарат - качество и цена устраивают.

відповісти на відгук

"Фундазол" один з улюблених препаратів. Обробляю цибулинні квіти (добре допомагає від грибкових захворювань і гнилі). Присипаю місця зрізу. Тільки всю обробку проводити дотримуючись запобіжних заходів.

відповісти на відгук

Фундазол для кімнатних рослин. Доставка фундазола поштою

Фундазол для кімнатних рослин - це справжній рятівник від всіляких грибкових захворювань. Засіб являє собою системний ефективний фунгіцид лікувальної та захисної дії. Головною речовиною в ньому є Беном, який трансформується в карбендазим. Останній в свою чергу і зупиняє розвиток патогенних клітин. Купити фундазол варто для профілактики і лікування таких захворювань як гниль, плямистість, борошниста роса, снігова пліснява, сажки та багатьох інших. В Україні Фундазол купити найпростіше в нашому інтернет магазині. Ціни тут оптимальні, а доставка здійснюється з Києва в будь-який куточок країни поштою.

Фундазол є досить популярним товаром, адже він економічний і починає діяти відразу після нанесення. Використовувати засіб можна по-різному: для профілактики грунту перед посадкою, протруювання насіння, лікування вже великої рослини, а також для дезінфекції коренів і листя.

Фундазол для кімнатних рослин має цілий ряд переваг. Перш за все, він не токсичний, ефективний, має тривалу лікувальну і захисну дію, відмінно змішується з іншими препаратами, крім лужних і вапнякових. Найчастіше покупці хочуть купити фундазол для орхідей, оскільки ці квіти дуже чутливі до грибкових захворювань. Пригодиться він і для вегетуючих культур: ячменю, пшениці, рису, вівса, льону, груші, яблуні, суниці і так далі.

Фундазол купити найкраще оптом, щоб завжди мати в запасі дієву речовину. Варто відзначити, що для лікування і профілактики робочого розчину має бути стільки, щоб було забезпечено рівномірне і повне покриття листочків і стебел препаратом. Фундазол для троянд можна використовувати з добривами та основними пестицидами, що дуже зручно.

Наш магазин садового інвентарю дає Вам можливість купити фундазол. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Доставка і купити фундазол по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль,Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь,Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).