Фунгіцид фундазол

Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

«КАТАЛОГ ФУНДАЗОЛІВ»


Фундазол фото
код: 803510
10 г в упаковці
1
30,95 грн.
Нема в наявності

Фундазол для кімнатних рослин. Доставка фундазола поштою

Фундазол для кімнатних рослин - це справжній рятівник від всіляких грибкових захворювань. Засіб являє собою системний ефективний фунгіцид лікувальної та захисної дії. Головною речовиною в ньому є Беном, який трансформується в карбендазим. Останній в свою чергу і зупиняє розвиток патогенних клітин. Купити фундазол варто для профілактики і лікування таких захворювань як гниль, плямистість, борошниста роса, снігова пліснява, сажки та багатьох інших. В Україні Фундазол купити найпростіше в нашому інтернет магазині. Ціни тут оптимальні, а доставка здійснюється з Києва в будь-який куточок країни поштою.

Фундазол є досить популярним товаром, адже він економічний і починає діяти відразу після нанесення. Використовувати засіб можна по-різному: для профілактики грунту перед посадкою, протруювання насіння, лікування вже великої рослини, а також для дезінфекції коренів і листя.

Фундазол для кімнатних рослин має цілий ряд переваг. Перш за все, він не токсичний, ефективний, має тривалу лікувальну і захисну дію, відмінно змішується з іншими препаратами, крім лужних і вапнякових. Найчастіше покупці хочуть купити фундазол для орхідей, оскільки ці квіти дуже чутливі до грибкових захворювань. Пригодиться він і для вегетуючих культур: ячменю, пшениці, рису, вівса, льону, груші, яблуні, суниці і так далі.

Фундазол купити найкраще оптом, щоб завжди мати в запасі дієву речовину. Варто відзначити, що для лікування і профілактики робочого розчину має бути стільки, щоб було забезпечено рівномірне і повне покриття листочків і стебел препаратом. Фундазол для троянд можна використовувати з добривами та основними пестицидами, що дуже зручно.

Наш магазин садового інвентарю дає Вам можливість купити фундазол. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Доставка і купити фундазол по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль,Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь,Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).
 

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :


Fatal error: Uncaught Exception: Serialization of 'Mage_Core_Model_Config_Element' is not allowed in [no active file]:0 Stack trace: #0 {main} thrown in [no active file] on line 0