Садова замазка

Садова замазка - це «рятівник» для саду. Садова замазка призначена для прискорення регенераційних процесів під час заростання ран, нанесених дереву в результаті технологічної обрізки, розтріскувань кори, стовбурів і скелетних гілок, бурелому, ушкодження гризунами або патогенами, а також у разі утворення морозобоін, сонячних опіків. Змастив пошкоджене місце і забув. Основне завдання садової замазки - покриття і загоєння пошкоджених місць, щеплень і ран, їх захист від висихання, проникнення води, впливу повітря, протидія бактеріям, грибкам і комахам.

«КАТАЛОГ САДОВИХ ЗАМАЗОК »


Відгуки, Садова замазка

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 2 голоса

Садова замазка – хороший і необхідний засіб, якщо є дерева. Завжди використовуємо після обрізки яблуні, черешні та винограду. Він липкий, наноситься і лягає добре, водою не змивається. Дерева добре переносять тоді обрізку, зупиняє рух соку, і вони "не плачуть" соком як раніше.

відповісти на відгук

Купила вместе с семенами - недорого вышло и доставка бесплатная, но вещь нужная в каждом частном доме, особенно осенью, при обрезке деревьев.

відповісти на відгук

Садова замазка: особливості використання. Доставка замазки поштою

Не так давно на ринку садової продукції з'явився універсальна і ефективна садова замазка «БлагоСад». Головним чином вона призначена для прискорення процесів загоєння ран, які були нанесені дереву в результаті сонячних опіків, пошкодження гризунами або після технологічної обрізки гілок. Її широко застосовують у фермерському, промисловому або присадибному плодоводстві. Також може застосовуватися в ботанічних садах або парках.

Ми здійснюємо продаж цього товару оптом і в роздріб в Києві.

Інститут садівництва УААН провів незалежні дослідження, які показали, що замазка виявилася ефективною щодо контрольної групи (не обробленої рани) на 33-37%. А при використанні інших еталонних засобів даний показник склав 18-22%. Це пов'язано з тим, що до складу садової замазки входять компоненти, які заліковують пошкодження і не заподіюють шкоди таким аспектам, як врожайність і плодоносність. Вона виготовляється з фармакологічного ланоліну, з додаванням препаратів біофунгіцидної дії та стимуляторів росту. Тому для ефективного і швидкодіючого загоєння ран на деревах плодових варто купити таку садову замазку.

Садову замазку на всю область рани наносять тоненьким шаром (не більш 1 мм). Якщо Вам потрібно обробити старі рани, то перед нанесенням препарату їх варто зачистити до живих тканин. Найкраще нанесення здійснювати пальцем. Завдяки високим адгезійним здібностям, мастика не змивається дощем, і змащені рани не потребують додаткового обмотування. Її можна використовувати в будь-який час року і свої загоюючі здатності мастика буде проявляти протягом усього вегетаційного періоду.

Купити мастику Ви можете в нашому інтернет-магазині. Для отримання більш докладної інформації про препарат ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців. Ціна на представлену продукцію також стане для Вас приємною несподіванкою. Після оформлення замовлення ми доставимо товар поштою в будь-який куточок України.

Наш магазин надає вам можливість купити садовий інвентар оптом, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.

Доставка і купити садова замазка по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград, Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).