Гербіцид напалм

«КАТАЛОГ НАПАЛМУ»


Раундап (Напалм) фото
код: 803112
1 л в упаковці
13 10 грн. 14 55 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Напалм

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 4 голоса

Покупала вместе с цветами. Получила посылку - средство целое - ничего не пролилось. Сроки изготовления свежие. Будем тестировать - еще напишу что к чему!

відповісти на відгук

Це препарат добре бореться з бур'янами. рекомендую використовувати в саду і на полі

відповісти на відгук

Рабочее средство и копеечное. Рекомендую! И Флориум юа тоже- отличные скидки и так часто, что уже накупила всего!

відповісти на відгук

Брали на участок - обработали, земля стала чистой - удачно продали! Результатом довольны всеми результатами.

відповісти на відгук

Напалм: препарати на його основі і застосування. Доставка напалму поштою

Серед гербіцидів чималою популярністю користуються препарати суцільної дії, один з найпопулярніших - напалм. Він відноситься до системних контактних гербіцидів і призначений для знищення злакових та дводольних бур'янів, наприклад, осот, пирій, хвощ, берізка.

Гербіцид від бур'янів Напалм проникає в судинну систему рослини через листя, повністю вражаючи його. Протягом двох тижнів, починаючи з 3-4 дня, рослини повністю гинуть. Особливість даного препарату в тому, що він абсолютно не діє через корені, при попаданні на землю він втрачає всі свої властивості. Важливо розпорошувати його безпосередньо на листки бур'янів, в гарну погоду, щоб мінімум протягом доби не було дощу.

Збираючись купити гербіцид Напалм корисно знати, що після обприскування протягом двох тижнів перекопувати грунт не можна, оскільки коренева система бур'янів могла ще не до кінця загинути. Ефективність гербіциду зведеться нанівець, якщо протягом години після окроплення пройде дощ. У цьому випадку процедуру доведеться повторювати.

Особливо корисним вважається застосування Напалма для знищення бур'янів серед пшениці, ріпаку, кукурудзи, томатів, картоплі, кавунів, динь, ячменю, а також культур несільськогосподарських.

Цей гербіцид досить широко застосовується завдяки своїй ефективності. Купити Напалм можна в інтернет магазині Флоріум. Садівники і городники України, купуючи рослини для своєї ділянки, можуть відразу ж потурбуватися про їхню безпеку. Гербіциди, используясь за призначенням і згідно інструкції здатні принести чималу користь полю і саду. Продаж препаратів здійснюється за цікавою ціною як в роздріб, так і оптом, а доставляється замовлення поштою. Не одна тисяча покупців вже змогла оцінити приємний сервіс і високу якість товару нашого інтернет магазину.

Садовий інвентар купити можна з легкістю в нашому прекрасному інтернет магазині. І якщо Вам важко вибрати, тоді наші фахівці з радістю допоможуть Вам. Також приємною несподіванкою для Вас стануть наші привабливі ціни та якісний товар. Доставка товару здійснюється поштою в будь-який куточок України.

Доставка і купити напалм по всій Україні (Київ, Донецьк, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Ужгород, Кривий Ріг, Луганськ, Одеса, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Львів, Полтава, Луцьк, Кіровоград , Черкаси, Хмельницький, Сімферополь, Севастополь, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Рівне, Ялта, Мелітополь, Біла Церква).