Протруйники

«КАТАЛОГ ПРОТРУЙНИКІВ»


Тірана фото
код: 803409
15 мл в упаковці
3
54,95 грн.

Відгуки, Протруйники

Залишити відгук

Протруйники

Захист насіння є важливим завданням для забезпечення в майбутньому хорошого врожаю. У той же час, в результаті взаємодії з багатьма елементами, зерна дуже часто схильні до поразки паразитами і хвороб. Протруйники покликані захистити насіння від шкідників і можливих захворювань. Даний ядохимикат прекрасно знезаражує і оберігає від гнилі, інфекцій, бактерій і грибів. Завдяки використанню цього препарату, ви можете бути впевнені в тому, що ваші сходи будуть здоровими і дадуть в майбутньому відмінний урожай.

Купити протруйники можна на сторінках нашого віртуального магазину «Флоріум». Ми пропонуємо високоякісний матеріал для турботи про ваших насадженнях. З нами вам будуть гарантовані високі показники плодоношення овочевих і фруктових культур.


Типи протруйників

Існує кілька видів отрутохімікатів подібного типу. Залежно від спектра впливу їх ділять на:

- Цільову продукцію;
- Комплексного впливу.

Протруйники насіння цільового значення дозволяють захистити рослину від певних недуг. Вони покликані впливати на деякі елементи майбутньої рослини. Комплексні препарати впливають на цілий спектр компонентів, дозволяючи захищати культуру від ряду захворювань. З такими продуктами ви зможете вберегти врожай від бактерій, паразитів, грибків. Подібні товари також застосовуються для бульб. Протруйники картоплі та цибулин дозволяють підвищити їх стійкість до шкідників і негативної зовнішньої середовищі. У результаті значно підвищується відсоток сходів і подальшого врожаю.

На сторінках нашого порталу ви зможете відшукати різні садові товари для проведення дезінфекції ваших рослин перед посадкою в землю.
Системний протруйник Круізер призначений для цукрових буряків, ріпаку, гірчиці, пшениці та соняшника. Він відмінно захищає від наземних і грунтових шкідників. Препарат безпечний для використання і відмінно підходить для обробки насіння різного типу.

Тирана - ядохимикат фунгіцидної дії, призначений для обробки бульб. Зокрема його використовують для захисту картоплі від попелиці, колорадського жука.

Сингента - застосовують для обробки пшениці та ячменю. Він відмінно захищає від грибкових захворювань.

Байєр - препарат широкого спектру дій. Дозволяє обробляти овочеві і бульбові культури. Добре захищає від хвороб і шкідників.

Басф - прекрасно підходить для обробки ячменю, пшениці, кукурудзи та цукрових буряків.