Фунгіциди для городу

«КАТАЛОГ ФУНГІЦИДІВ»


Пенкоцеб фото
код: 803532
20 г в упаковці
1
19,95 грн.
Топсін-М фото
код: 803533
10 г в упаковці
1
18,95 грн.
Мобіль фото
код: 803538
3 г в упаковці
24,95 грн.
Спліт фото
код: 803539
2 мл в упаковці
15,95 грн.
Показати більше продуктів

Відгуки, Фунгіциди

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Фунгіциди - лікування і захист для рослини

Фунгіциди - хімічні препарати для знищення грибкових хвороб рослин і насіння. Даний засіб є унікальним захисником культур від паразитних захворювань, які передаються від одних паростків до інших. Продукцію цього типу повсюдно використовують у сільському господарстві, садівництві. Вона - незамінний елемент високого показника врожаю щоб ви ні вирощували.

Обробка рослин проводиться за допомогою обприскування або запилення, залежно від типу застосовуваного ліки. Використовують продукт як для вже зелених паростків або насіння, так і для внесення в грунт.

Види фунгіцидів

Фунгіцид класифікують на кілька категорій. Залежно від характеру впливу на патоген виділяють:

- Захисні;
- Лікувальні.

Як зрозуміло з назви, перший підвид фунгіцидів вносять для того, щоб убезпечити насіння або розсаду від виникнення недуг. У цьому випадку хімічні або органічні елементи не проникають всередину, діючи поверхнево і не допускаючи появи хвороби. Таким чином, вони пригнічують будь-які можливі прояви грибкових інфекцій.

Лікувальним засобом обприскують ті ділянки, де було встановлено, що паростки вражені представленим недугою. Цей препарат здатний проникати вглиб трав'янистих рослин, вбиваючи грибок зсередини.

Купити фунгіциди не складе труднощів, якщо ви знаєте куди звернутися. Наш веб портал пропонує вашій увазі унікальну можливість придбати засоби для боротьби з недугами у різних культур. У каталогах серед представлених продуктів ви зможете відшукати такі препарати:

- Топаз;
- Тонас;
- Фалькон;
- Хорус;
- Шв.

Топаз - препарат широко спектру дії, який використовують в якості профілактики, а також для лікування. Відмінно підходить для позбавлення від таких хвороб, як іржа або борошниста роса. Тонас - контактне засіб для проведення профілактичних і захисних дій від грибкових захворювань.

Фалькон - фунгіцид для винограду, зернових та цукрових буряків. Даний продукт має захисні і лікувальними властивостями, не допускаючи поширення інфекції на листя. Хорус є прекрасним помічником для боротьби з такими хворобами, як парша, борошниста роса і моніліоз.

Добре застосовується для захисту, але також підходить і для лікувальних дій. Скор стане чудовим захисником для яблука, персика, груші, помідорів і картоплі. Його обприскують як з метою захисту, так і для проведення лікувальних робіт.

Замовити садово-посадковий інвентар ви можете в нашому інтернет магазині «Флоріум». Крім того, ми організовуємо доставку поштою по всій країні.