Інсектициди

«КАТАЛОГ ІНСЕКТИЦИДІВ»


Показати більше продуктів

Відгуки, Інсектициди

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 11 голоса

Уже давно не слышала, чтобы кто-то справлялся без помощи этих чудодейственных средств. Лично мы закупаемся на Флориум юа каждый год по полной и готовы ко всему, хотя стандартную обработку от "всех вредителей" делаем еще в начале весны, до цветения.

відповісти на відгук

Хочу порекомендовать шикарное средство от слизней - Мельтадегид! Не знала, что Флориум профи и его выпускает! Но теперь знаю и буду и на следующий год покупать!

відповісти на відгук

Сад свой за этот год очистили. Тоже надеемся на урожай в следующем, но весной будем еще раз обрабатывать, а там поглядим.

відповісти на відгук

Удобный формат гранул от медведки! потравила в начале сезона - все лето и видно не было не следов, не личинок!

відповісти на відгук

Нечисть после обработки сада пропала. Благодарю за профессионализм и рекомендации

відповісти на відгук

Избавилась от улиток во дворе! У меня почти ничего кроме цветов не растет. Но они же наглые, напали на них! Но теперь я выиграла бой)) готовлюсь к следующему сезону - закупаюсь еще!

відповісти на відгук

Беру от нескольких видов заразы: о клещей в сажу, от жуков в картошке и от слизней. Пока все работает, но если что-то не обработаю, то прячься!!!

відповісти на відгук

Избавлялась от белой мушки и жучков, и тли. Теперь эта проблема далеко в прошлом. Я довольна! И благодарю за умную консультацию!

відповісти на відгук

В сезон два раза обрабатываю сад. Работает средство неплохо, но что-бы такое придумать, чтобы полностью избавиться от вредителей???

відповісти на відгук

не страшно ребенка теперь на газон выпускать) клещей не было и у домашних животных в этом сезоне! Но три дня после обработки лучше их тоже не выпускать! Спасибо!

відповісти на відгук

Інсектициди

Інсектициди - хімічні препарати, розроблені для знищення комах. Відносять їх до категорії небезпечних пестицидів і застосовують для знищення певної кількості шкідників. Також іноді продукцію використовують для боротьби з комахами, які є переносниками хвороб або паразитів. Крім цього існують товари нетоксичного типу, які незамінні для захисту тканин і продовольчих продуктів.

Купити інсектициди можна на сторінках нашого веб порталу. Тут ви відшукаєте високоякісний матеріал для забезпечення безпеки ваших рослин на присадибній ділянці.

Як і кожен товар такого типу, інсектицид поділяється на кілька розділів. У залежності від властивостей, їх класифікує на такі категорії:

- Суцільної дії;
- Контактного, або виборчого.

У першому випадку препарат діє на кілька паразитів одночасно, знищуючи всіх існуючих комах на обраної території.

Даний метод проведення дезінфекції - необхідний процес, якщо майданчик була заражена хворими тваринами та їх переносниками. Завдяки представленої продукції, ви зможете знезаразити ділянку або навіть будинок.

Виборчі препарати дозволяють вбивати певний вид шкідників. Такий спосіб стане відмінним варіантом у тому випадку, якщо у вас проживають на території тварини. За допомогою цього хімічного продукту, ви забезпечите безпеку своїх улюбленців і разом з тим позбудетеся від певних комах.

Крім того, за способом проникнення препарат поділяють на:

- Контактний;
- Кишковий;
- Системний (проникають всередину рослин і знищують паразитів, що живуть в листках і стеблах);
- Фуміганти (проникає через дихальні шляхи).

У каталогах нашого порталу ви можете знайти такі продукти, як:

- Інсектицид каліпсо;
- Інсектицид актара.

Каліпсо є системним видом контактно-кишкового впливу.

Застосовують його проти сисних паразитів для захисту яблуні, ріпаку та винограду. Актара - препарат широкого спектру дій, добре впливає на колорадського жука та інших шкідників. Пропонуємо вам можливість ознайомитися з представленими товарами на сторінках нашого ресурсу. У нас ви зможете швидко оформити покупку і отримати доставку продукту поштою практично в будь-яку точку країни. Тим же, кого цікавить інсектицид, ціна якого буде оптимальною, тут запропонована невисока вартість на весь список продукції.

Наш магазин надає вам можливість купити садовий інвентар в Харкові, які будуть дарувати Вам радість і теплоту. Зробити замовлення, дуже просто, а ми вже подбаємо про те, щоб товар поштою був доставлений швидко, точно і надійно.