Троянда Elfe (саджанець)

Троянда Elfe (саджанець)

Артикул: 512006 На складі: Нема в наявності Розмір посадкового матеріалу: 30-40 см Кількість в упаковці: 1 шт
Ціна за упаковку: 139 95 грн.
Гарантия от florium.ua
Мы предоставляем 100% гарантию на все растения купленные в нашем интернет магазине
Нажмите, что бы прочитать условия гарантии

Інтернет Магазин Флоріум пропонує тільки ліцензійні троянди, вирощені сертифікованими постачальниками з Голландії, Англії, Німеччини, Франції та України. Звертаємо Вашу увагу на те, що Флориум є офіційним постачальником троянд Девіда Остіна в Україні.

  • Головні характеристики
  • Детальний опис
  • Посадка
  • Відгуки (16)
Кількість в упаковці 1 шт
Країна походження Нідерланди
Розмір посадочного матеріалу 30-40 см
Колір квітки/плоду Багатокольоровий
Розмір квітки/плоду 10-15 см
Колір листків Зелені
Глибина посадки 10 см
Відстань 40 см
Висота рослини 200-250 см
Підходить на зріз Так
Зона морозостійкості Зона 5-6
Вологість землі Помірно волога
Умови поливу Помірний
Тип продукту Садженець (ВКС)

Для троянди Elfe необхідно підготувати добре освітлене місце, особливо в першій половині дня, так як рясне і тривале цвітіння Ви зможете побачити тільки на такій ділянці. Крім того на сонце в цей час виходить сильне випаровування з листя, завдяки чому знижується ймовірність грибкового захворювання. У тіні троянди Elfe будуть рости набагато повільніше, утворюючи тонкі й довгі пагони, слабо цвісти, а також легко уражатися хворобами та шкідниками. Місце не повинно бути на північній стороні, а також занадто продуватися вітрами.
По можливості троянди не варто саджати близько до дерев, тому що коріння цієї рослини відбирають харчування і вологу, дерева створюють тінь, а також ускладнюють нормальний розвиток троянд Elfe, і погіршують цвітіння. На кущах можуть з'явитися «сліпі» пагони і збільшиться ймовірність захворювання борошнистою росою, а також чорною плямистістю. Ділянка для троянд не повинна бути нижче решти території, щоб уникнути застою талої води. Грунт для даного виду рослини потрібен пухкий, родючий, суглинний, багатий гумусом, легко проникний для повітря і вологи. Також добре буде рости ця рослина і на чорноземах. Легкі піщані, а також супіщані грунти для неї менш бажані, тому що взимку вони досить часто промерзають, а ось влітку навпаки перегріваються. З цієї причини з цих грунтів швидше вимиваються всі поживні речовини.
Щоб покращити грунт для троянд Elfe, в неї вносять торф і вапно, дернову землю і перепрілий гній. Важкі глинисті грунти необхідно дренувати, вносити перегній, торф, пісок, компост, щоб вода не затримувалася надовго. При нестачі кисню починає погіршуватися ріст коренів, а от надмірна вологість веде до загибелі даної рослини. Рози переважніше висаджувати навесні в регіонах з суворим кліматом, а з м'якою зимою - восени. При посадці саджанців,потрібно підготувати просторі ями, акуратно розправити коріння, а в грунт додати органічне добриво і компост. Коріння підсушених саджанців цієї рослини перед посадкою необхідно занурити на добу в холодну воду. Після чого у підготовлених саджанців троянд акуратно розправляють коріння і укладають в похилому положенні в підготовлену простору яму, при цьому в грунт додають органічне добриво і компост, а на кореневі шийки обережно насипають пісок.
 У літній період рослині потрібний періодичний полив, необхідно вносити добриво в період цвітіння і бутонізації. Також рекомендується два рази на місяць обприскувати кущі троянди антигрибковими препаратами. Цю процедуру потрібно проводити в суху, безвітряну погоду. У вегетаційний період необхідний регулярний проток. Перед заморозками всі квітки і бутони обрізають, залишають кущ у висоту до 40см. Його підгортають сумішшю грунту з піском. У регіонах, де зими суворі для троянд роблять укриття.

Купити троянди та кущі Троянда Elfe  та оформити доставку поштою по всій території України: Севастополь, Суми, Сімферополь , Вінниця, Рівне, Івано-Франківськ, Чернігів, Луганськ, Хмельницький, Чернівці, Черкаси, Житомир та інші міста України.

Посадка. Посадку троянд здійснюють навесні й восени. Вибираючи місце для троянди - врахуйте, що вона любить відкриті сонячні місця, родючий, добре удобрений грунт. Не переносить надлишкової вологості і місць з високим заляганням грунтових вод. Місце, де будуть рости троянди, потрібно підготувати заздалегідь, якщо троянди будете садити навесні - посадочні ямки підготуйте з осені, якщо восени - навесні. Ямки викопують розміром 40 х 40 х 40 см. Поливають, після того як вода увійде в землю, в ямку насипають суміш з перегною і землі. Саджанець розміщають так, щоб місце щеплення було на рівні або трохи вище грунту (на 1-2 см). Коріння присипають грунтом, поливають, а лунки мульчують перегноєм або торфом. Відстань між трояндами повинно бути не менше 30 см, а між рядами - не менше 90 см.

Догляд. Внесення добрив та підживлення обов'язкові. Потребує прищіпки, прийомах з формування куща, видалення слабких пагонів і дикої порослі підщеп.

На зиму потребує укриття, перед яким з куща видаляють всі квіти, листя і недозрівші верхівки пагонів, а кущ підгортають землею і прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мульчою. Пагони ремонтантних троянд пригинають до землі і закривають хвойним гіллям, пагони плетистих троянд укладають на ялинове гілля, вкривають утеплюючими матеріалами (толь, руберойд іноді - гноєм).

Навесні як тільки потепліє не забудьте зняти укриття.

Девочки всем привет ,уже пол года не успеваю за саженцами этой красоты помогите!!!!!!! Можно ли с лепестков этой розы делать варенье?

відповісти на відгук

Сегодня сбылась моя мечта. Четыре года назад увидела в одном журнале эту розу и заболела ею. Купить эту красавицу стало навязчивой идеей.Но уж больно цены кусались везде, где можно было купить розу Elfe. И вот- о, чудо! - сегодня я покупаю ее!!! Благодарю тебя, Флориум!!!

відповісти на відгук

Если плетистую розу высаживаете у стены, то решетку (или шпалеру) надо установить на расстоянии не меньше 10 см от стены - для хорошей вентиляции и удобной подвязки.

відповісти на відгук

При посадке плетистых роз, обязательно предусмотрите место для укладывания плетей при укрытии на зиму. Корни в яме располагают в сторону от опоры, а розу СЛЕГКА наклоненно к ней.

відповісти на відгук

Замечательный представитель плетистых. Самое главное в зиму пригнуть побеги к земле кольцом, укрыть лутрасилом. И на следующий год она вас отблагодарит цветением.

відповісти на відгук

В свое время эта роза была моей мечталкой и покупала ее я действительно дороже... Но на этом и основана работа Флориума: низкие цены - высокое качество! Молодцы! Так держать!!!

відповісти на відгук

Сказочная красавица с не менее сказочным ароматом и именем...Это настоящая находка для тех, кто ищет розу-плетушку, цветущую все лето. Цветет обильно крупными шикарными цветками. Диферамбы могу петь ей вечно)))))) Но правда, она ОЧЕНЬ ХОРОША!!!!!

відповісти на відгук

Прекрасный экземпляр плетистой розы немецкой селекции. Высокорослый куст с большими густо-махровыми цветками, обладающими нежным фруктовым ароматом. Цветет все лето. Обращают на себя внимание и листья: блестящие темно зеленого цвета.

відповісти на відгук

У сорта Elfe куст сильнорослый. Цветение обильное, повторное. В соцветиях на одном цветоносе бывает от двух до пяти цветков на одном цветоносе..

відповісти на відгук

И название у этого сорта сказочное - Эльф, и сама она сказочно красивая. Цветы густомахровые, крупные- диаметром 12см с нежным фруктовым ароматом.

відповісти на відгук

Прочла на одном форуме розоводов, что этот сорт не трогают жуки цветоеды бронзовки. Если это так, то это очень здорово, так как я трачу на сбор этих вредителей кучу времени каждый сезон, и все равно они очень портят цветки, объедая им лепестки.

відповісти на відгук

У меня нет белых плетистых роз, но после того, как я увидела эти фото, я решила, что у меня обязательно будут такие розы! Заношу ее в список своих хотелок.

відповісти на відгук

Я свои плетистые укрываю так. Разрезаю мешок, ложу на землю сверху лапник на него. Потом связываю плети и укладываю их сверху на мешок с лапником. На плети тоже лапник ложу сматываю мешок и связываю веревкой.

відповісти на відгук

Побеги достигают 3 метров. Цветет до октября. Цветок красив во всех стадиях. Аромат фруктовый. Любит тепло и солнце. Необходимо укрытие на зиму.

відповісти на відгук

Всего две плетистые белые розы растут у меня - это безусловно Эльф (Тантау) и Ильза (Кордеса). Свой белый с нежной прозеленью Эльф я посадила возле окон спальни буду наслаждаться ее ароматом. Обе нравятся, покупала гораздо дороже, чем предлагает Флориум, но как верно заметил предыдущий садовод, Флориум такие розы тогда не продавал.

відповісти на відгук

Вот где чудо из чудес. Слоново-белая плетущаяся роза. Два года живет на моем участке. К сожалению, но когда я ее покупала Флориум еще не поставлял розы Тантау. Я ни на минуточку не пожалела, что ее купил, несмотря на болле высокую цену, чем ту, что предлагает Флориум.Прошу расширить поставку роз из питомников Германии.

відповісти на відгук

Для троянди Elfe необхідно підготувати добре освітлене місце, особливо в першій половині дня, так як рясне і тривале цвітіння Ви зможете побачити тільки на такій ділянці. Крім того на сонце в цей час виходить сильне випаровування з листя, завдяки чому знижується ймовірність грибкового захворювання. У тіні троянди Elfe будуть рости набагато повільніше, утворюючи тонкі й довгі пагони, слабо цвісти, а також легко уражатися хворобами та шкідниками. Місце не повинно бути на північній стороні, а також занадто продуватися вітрами.
По можливості троянди не варто саджати близько до дерев, тому що коріння цієї рослини відбирають харчування і вологу, дерева створюють тінь, а також ускладнюють нормальний розвиток троянд Elfe, і погіршують цвітіння. На кущах можуть з'явитися «сліпі» пагони і збільшиться ймовірність захворювання борошнистою росою, а також чорною плямистістю. Ділянка для троянд не повинна бути нижче решти території, щоб уникнути застою талої води. Грунт для даного виду рослини потрібен пухкий, родючий, суглинний, багатий гумусом, легко проникний для повітря і вологи. Також добре буде рости ця рослина і на чорноземах. Легкі піщані, а також супіщані грунти для неї менш бажані, тому що взимку вони досить часто промерзають, а ось влітку навпаки перегріваються. З цієї причини з цих грунтів швидше вимиваються всі поживні речовини.
Щоб покращити грунт для троянд Elfe, в неї вносять торф і вапно, дернову землю і перепрілий гній. Важкі глинисті грунти необхідно дренувати, вносити перегній, торф, пісок, компост, щоб вода не затримувалася надовго. При нестачі кисню починає погіршуватися ріст коренів, а от надмірна вологість веде до загибелі даної рослини. Рози переважніше висаджувати навесні в регіонах з суворим кліматом, а з м'якою зимою - восени. При посадці саджанців,потрібно підготувати просторі ями, акуратно розправити коріння, а в грунт додати органічне добриво і компост. Коріння підсушених саджанців цієї рослини перед посадкою необхідно занурити на добу в холодну воду. Після чого у підготовлених саджанців троянд акуратно розправляють коріння і укладають в похилому положенні в підготовлену простору яму, при цьому в грунт додають органічне добриво і компост, а на кореневі шийки обережно насипають пісок.
 У літній період рослині потрібний періодичний полив, необхідно вносити добриво в період цвітіння і бутонізації. Також рекомендується два рази на місяць обприскувати кущі троянди антигрибковими препаратами. Цю процедуру потрібно проводити в суху, безвітряну погоду. У вегетаційний період необхідний регулярний проток. Перед заморозками всі квітки і бутони обрізають, залишають кущ у висоту до 40см. Його підгортають сумішшю грунту з піском. У регіонах, де зими суворі для троянд роблять укриття.

Купити троянди та кущі Троянда Elfe  та оформити доставку поштою по всій території України: Севастополь, Суми, Сімферополь , Вінниця, Рівне, Івано-Франківськ, Чернігів, Луганськ, Хмельницький, Чернівці, Черкаси, Житомир та інші міста України.

Посадка. Посадку троянд здійснюють навесні й восени. Вибираючи місце для троянди - врахуйте, що вона любить відкриті сонячні місця, родючий, добре удобрений грунт. Не переносить надлишкової вологості і місць з високим заляганням грунтових вод. Місце, де будуть рости троянди, потрібно підготувати заздалегідь, якщо троянди будете садити навесні - посадочні ямки підготуйте з осені, якщо восени - навесні. Ямки викопують розміром 40 х 40 х 40 см. Поливають, після того як вода увійде в землю, в ямку насипають суміш з перегною і землі. Саджанець розміщають так, щоб місце щеплення було на рівні або трохи вище грунту (на 1-2 см). Коріння присипають грунтом, поливають, а лунки мульчують перегноєм або торфом. Відстань між трояндами повинно бути не менше 30 см, а між рядами - не менше 90 см.

Догляд. Внесення добрив та підживлення обов'язкові. Потребує прищіпки, прийомах з формування куща, видалення слабких пагонів і дикої порослі підщеп.

На зиму потребує укриття, перед яким з куща видаляють всі квіти, листя і недозрівші верхівки пагонів, а кущ підгортають землею і прикривають зверху листям, ялиновими гілками або мульчою. Пагони ремонтантних троянд пригинають до землі і закривають хвойним гіллям, пагони плетистих троянд укладають на ялинове гілля, вкривають утеплюючими матеріалами (толь, руберойд іноді - гноєм).

Навесні як тільки потепліє не забудьте зняти укриття.

Девочки всем привет ,уже пол года не успеваю за саженцами этой красоты помогите!!!!!!! Можно ли с лепестков этой розы делать варенье?

відповісти на відгук

Сегодня сбылась моя мечта. Четыре года назад увидела в одном журнале эту розу и заболела ею. Купить эту красавицу стало навязчивой идеей.Но уж больно цены кусались везде, где можно было купить розу Elfe. И вот- о, чудо! - сегодня я покупаю ее!!! Благодарю тебя, Флориум!!!

відповісти на відгук

Если плетистую розу высаживаете у стены, то решетку (или шпалеру) надо установить на расстоянии не меньше 10 см от стены - для хорошей вентиляции и удобной подвязки.

відповісти на відгук

При посадке плетистых роз, обязательно предусмотрите место для укладывания плетей при укрытии на зиму. Корни в яме располагают в сторону от опоры, а розу СЛЕГКА наклоненно к ней.

відповісти на відгук

Замечательный представитель плетистых. Самое главное в зиму пригнуть побеги к земле кольцом, укрыть лутрасилом. И на следующий год она вас отблагодарит цветением.

відповісти на відгук

В свое время эта роза была моей мечталкой и покупала ее я действительно дороже... Но на этом и основана работа Флориума: низкие цены - высокое качество! Молодцы! Так держать!!!

відповісти на відгук

Сказочная красавица с не менее сказочным ароматом и именем...Это настоящая находка для тех, кто ищет розу-плетушку, цветущую все лето. Цветет обильно крупными шикарными цветками. Диферамбы могу петь ей вечно)))))) Но правда, она ОЧЕНЬ ХОРОША!!!!!

відповісти на відгук

Прекрасный экземпляр плетистой розы немецкой селекции. Высокорослый куст с большими густо-махровыми цветками, обладающими нежным фруктовым ароматом. Цветет все лето. Обращают на себя внимание и листья: блестящие темно зеленого цвета.

відповісти на відгук

У сорта Elfe куст сильнорослый. Цветение обильное, повторное. В соцветиях на одном цветоносе бывает от двух до пяти цветков на одном цветоносе..

відповісти на відгук

И название у этого сорта сказочное - Эльф, и сама она сказочно красивая. Цветы густомахровые, крупные- диаметром 12см с нежным фруктовым ароматом.

відповісти на відгук

Прочла на одном форуме розоводов, что этот сорт не трогают жуки цветоеды бронзовки. Если это так, то это очень здорово, так как я трачу на сбор этих вредителей кучу времени каждый сезон, и все равно они очень портят цветки, объедая им лепестки.

відповісти на відгук

У меня нет белых плетистых роз, но после того, как я увидела эти фото, я решила, что у меня обязательно будут такие розы! Заношу ее в список своих хотелок.

відповісти на відгук

Я свои плетистые укрываю так. Разрезаю мешок, ложу на землю сверху лапник на него. Потом связываю плети и укладываю их сверху на мешок с лапником. На плети тоже лапник ложу сматываю мешок и связываю веревкой.

відповісти на відгук

Побеги достигают 3 метров. Цветет до октября. Цветок красив во всех стадиях. Аромат фруктовый. Любит тепло и солнце. Необходимо укрытие на зиму.

відповісти на відгук

Всего две плетистые белые розы растут у меня - это безусловно Эльф (Тантау) и Ильза (Кордеса). Свой белый с нежной прозеленью Эльф я посадила возле окон спальни буду наслаждаться ее ароматом. Обе нравятся, покупала гораздо дороже, чем предлагает Флориум, но как верно заметил предыдущий садовод, Флориум такие розы тогда не продавал.

відповісти на відгук

Вот где чудо из чудес. Слоново-белая плетущаяся роза. Два года живет на моем участке. К сожалению, но когда я ее покупала Флориум еще не поставлял розы Тантау. Я ни на минуточку не пожалела, что ее купил, несмотря на болле высокую цену, чем ту, что предлагает Флориум.Прошу расширить поставку роз из питомников Германии.

відповісти на відгук