Відгуки, АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ СЕЗОНУ ВЕСНА 2026
Залишити відгукМісяць назад робила замовлення, все дуже сподобалось! Обслуговування, доставка та посадковий матеріал на високому рівні! Квіточки прийнялись, чекаю коли будуть квітнути. Дякую!
відповісти на відгукЗамовляла персик, яблуню та квіти. Велике дякую за замовчуванням,все прийшло швидко, гарно запаковане. Окремо дякую за безкоштовну доставку
відповісти на відгукЗамовляла цибулини на florium.ua — залишилася надзвичайно задоволена! Посадковий матеріал дуже високої якості: цибулини великі, міцні, здорові. Видно, що продукція свіжа та добре відібрана. Покупка повністю виправдала очікування. Щиро рекомендую всім, хто цінує якість і надійність ????
відповісти на відгукЦибулини просто ідеальні✨
відповісти на відгукОтримала цибулини тюльпанів і нарцисів дуже гарної якості.Думаю,як зацвітуть будуть також позитивні емоції.Дякую.
відповісти на відгук
Антоніна.19.06.2026
Щиро дякую Florium за якісне насіння! Не перший рік замовляю у вас продукцію і завжди в захваті від результату! Бажаю вам гарних покупців і процвітання! Хочу показати вам результат цьогорічного урожаю.
Щиро дякую колективу Флоріум за якісний посадковий матеріал та якісне насіння. Вже не перший рік замовляю і завжди залишаюся задоволеною. На початку грудня отримала ваше насіння - все дуже гарно зійшло, фруктові дерева- посадила ввечері, а на ранок мороз був, переживала , чи приймуться, але на колоновидній яблуньці є вже навіть декілька яблучок. Щиро ВАМ вдячна за квіти «-100» . Все квітує. Буду замовляти у ВАС ще і ще, а також рекомендуватиму ваш сайт іншим!!! Процвітання ВАМ!!!
відповісти на відгукДякую інтернент- магазину Флоріум за порядність ! Повідомила в сервісний центр про неякісну рослинку і мені люб'язно повернули кошти за неї на мій рахунок, ще й в знак вибачення запропонували знижку на наступне замовлення. Дякую, з вами приємно співпрацювати!
відповісти на відгук
Благодарю коллектив Флориум за сотрудничество. Очень жду весну, чтоб увидеть цветущую красоту, которую приобрела у вас. Луковички очень хорошего качества. Огромное СПАСИБО!
Получила свой заказ хоть и с запозданием (оно и понятно - такие заманчивые скидки), но всё равно оооочень довольна!!!!! Да и погодка тоже подождала пока я все это посажу???????? Сказать что я довольна - ничего не сказать ???????????? Луковицы отличные, крупные, здоровые... всё упакованно аккуратно, а упаковочная коробка это вообще отдельный вид искусства ???????????? Сколько приятных слов для поднятия настроения...., а больше всего порадовало (повеселили) забота о котиках - они действительно очень любят играть с коробками и упаковками????????????
Спасибо ВСЕМУ коллективу Флориума за такую огромную работу!!!
Всем мира, здоровья,тишины, покоя, уверенности в завтрашнем дне, достатка и процветания!!!
Пусть сбудутся все ваши мечты!!!????????????






Напишіть власний відгук про АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ СЕЗОНУ ВЕСНА 2026