Насіння тепличних огірків

Огірок Аристократ F1 фото
код: 713026
15 шт в упаковці
10 76 грн. 11 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Насіння тепличних огірків

Залишити відгук

Купити насіння огірків для теплиць в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Компанія FLORIUM пропонує купити насіння огірків для теплиці та інших овочів для домашнього садівництва. Насіння хорошої якості дозволять вам отримати щедрий урожай смачних плодів, які відмінно підходять для споживання у свіжому вигляді та для перероблення. Перед тим, як оформити замовлення з інтернет-магазину FLORIUM.UA, дізнайтеся все про насіння огірків для закритого ґрунту: як воно виглядає, які терміни збору врожаю, і коли і як його слід посіяти? Також ознайомтеся з описом плодів і виберіть свій смак. У нашому каталозі ми зібрали тільки найпопулярніші сорти та гібриди, які придатні для вирощування на території України.

Особливості насіння тепличних огірків

Низькокалорійні овочі, огірки та корнішони ідеально підходять для «легких закусок і салатів». Високий вміст води та свіжість роблять їх популярними овочами, особливо влітку. При посіві навесні вони дають рясний урожай з липня по жовтень. Крім класичних огірків для відкритого ґрунту, познайомтеся з дуже продуктивними гібридними огірками для теплиць. І виберіть відповідну рослину для вашої ділянки.

Огірок тепличний і огірок для відкритого ґрунту належать до виду Cucumis sativus і ботанічного сімейства Cucurbitaceae (до якого також входять корнішони, дині, кабачки та гарбузи). Споживана частина з ботанічної точки зору - це помилкова ягода до дозрівання.

За квітками огірків можна виділити три статі: жіноча (з маточки), чоловіча (з тичинками) і гермафродитна (з маточки й тичинками). Стать рослини визначається пропорцією - якщо переважають квіти одного виду. Ми розрізняємо три з них: жіночі або чоловічі (у них є квіти тільки однієї статі) і однодомні, які являють собою суміш квітів обох статей.

Чоловічі квітки відокремлені від жіночих, але з'являються на одному і тому ж стеблі. Рослина вважається однодомною. Деякі сорти з тільки жіночими квітками або партенокарпічні (які не потребують запилення). У класичних сортів (однодомних) запилення забезпечують комахи, переважно, бджоли (звідси й назва - бджолозапильні). Всі вони більш-менш повзучі або звивисті рослини з досить великими, дещо напушеним (іноді навіть злегка колючим) листям.

Партенокарпічні та бджолозапильні огірки

Партенокарпічні огірки (ви іноді бачите цей термін при описі різновидів огірків в інтернет-магазині FLORIUM або на упаковці з насінням, найчастіше гібридів): це означає, що плід перетворюється в справжній огірок без необхідності запилення. Ви також можете побачити це в самих зеленців, якщо розрізати їх м'якота не містить справжнього насіння, готового до збору. Все насіння тонке, м'яке, порожнє, і дуже ніжне на смак.

Для деяких (старіших) сортів запилення як і раніше необхідно. Але якщо квітка огірка запилюється комахами, ви отримуєте зеленці зі справжнім насінням. Їх повністю зрілі плоди стають дуже великими, товстими та важкими, часто світло-зеленими або жовтими. Їх м'якота наповнена товстими повними насінням з міцною оболонкою, придатним для посіву. Повністю дозрілий плід є неїстівним. І не тільки через щільне насіння, але також через гіркий смак. Немає нічого страшного, якщо комахи запилюють квітки огірка. Але тоді ви повинні зривати зеленець на ранній стадії розвитку (він швидко змінює колір і стає більш щільним). І тоді його можна їсти, оскільки насіння ще не розвинулося.

Пам'ятайте, всі огірки, які запилюються комахами (бджолозапильні), збирайте вчасно (стандартний час збору врожаю становить від 7 до 10 днів після цвітіння). І обов'язково пробуйте його, перш ніж використовувати в страві, тому що, якщо ви трохи не встигнете, ці огірки іноді можуть бути менш соковитими та мати трохи гіркий смак (на кінчиках). Навіть якщо вранці плід маленький, він росте дуже швидко. І, можливо, його потрібно збирати ввечері в той же день. Тому перевіряйте огірки частіше. І намагайтеся збирати урожай (зеленці відповідного розміру) вчасно, щоб не перевантажувати рослину.

Всі нові гібридні сорти огірків (на упаковці та в каталогах ви побачите позначення F1) часто формують тільки жіночі квітки. У них вже є зав'язь (мініогірок) за квіткою, на відміну від чоловічих, які зав'язі не мають. Кожна жіноча квітка обов'язково дасть плоди. Та ще й великі та без гіркоти!

Зверніть увагу, що салатні огірки та корнішони (мініогірки, довжиною від 2,5 до 5 см, які збираються до досягнення повної зрілості для отримання екстрахрусткого укусу) насправді одне і те ж. Але в результаті селекції одні сорти більше підходять для свіжого ринку, інші - для солінь і консервації. Завдяки постійному удосконаленню сортів і гібридів зеленці салатних огірків стали пряміші, довші та м'якші на смак. І корнішони були покращені, щоб вони могли зростати й в теплиці, і на відкритому повітрі й давати великий урожай безлічі маленьких, твердих, хрустких плодів. У салатних огірків і корнішонів листя майже однакові, чоловічі та жіночі квітки однакові. І є багато різновидів огірків, зеленці яких залишаються трохи меншими, але вони не є корнішонами.

Найчастіше в теплицях вирощують саме партенокарпічні огірки, які не потребують запилення комахами (самозапильні сорти та гібриди).

Також пам'ятайте, що довгі, смачні та позбавлені гіркоти огірки, ідеально підхожі для салатів і бутербродів, зазвичай є тепличними огірками, вирощеними під укриттям.

Особливості тепличних огірків

  • Перш за все слід розрізняти сорти та гібриди огірків, придатні для вирощування на полях і грядках без укриття, і тепличні сорти, які, як випливає з назви, призначені для вирощування в особливих умовах. Основна відмінність огірків для відкритого ґрунту від тепличних - їх розмір. Овочі, вирощені в теплиці, набагато більші за розміром і мають вищий загальний урожай. Найпопулярніший різновид для закритого ґрунту - огірок «Телеграф покращений», який крім великих розмірів ще і соковитий, і дуже солодкий на смак. Цей огірок віддає перевагу вирощуванню в професійних теплицях.

  • Існують сорти для плівкових, скляних теплиць, а також універсальні - призначені для вирощування в і теплиці, і відкритому ґрунті.

  • І навіть якщо у вас немає можливості збирати урожай вчасно, то можете не хвилюватися. Плоди ніколи не перетворяться в пузаті кабачки, як у бджолозапильних сортів, і їх смакові якості не погіршаться.

  • Чим відрізняється огірок тепличний від огірка польового, крім способу вирощування. У теплицях ми зазвичай вирощуємо довгі салатні огірки для безпосереднього вживання. З іншого боку, польові огірки найчастіше призначаються для перероблення. Наприклад, для засолювання і маринування. Однак деякі сорти корнішонів сучасної селекції також придатні для вирощування в тепличних умовах.

  • Посадка огірків відкритого ґрунту не може починатися пізніше середини травня. Один зі способів - посадити їх прямо в землю, проте краще підійдуть квіткові горщики або ящики, вкриті фольгою. Потім приблизно через 2 тижні пересаджуємо розсаду огірків в землю. А тепличні огірки можна вирощувати цілий рік, за умови, що в холодну пору теплиця опалюється. Вимоги до температури та ґрунту в огірків дуже високі, і заморозки для них є згубними. Також вам необхідно забезпечити належні добрива та доступ до сонця. Крім того, для вирощування огірків в теплиці потрібна вологе середовище (крапельний полив).

  • Ми поділяємо тепличні огірки на короткоплодові (до 25 см), середньоплодові (25-30 см) і довгоплодові (понад 30 см) сорту. До короткоплодових відносять також і корнішони, а до довгоплодових - популярні на ринку, що ідеально підходять для салатів або бутербродів.

  • А довжина найбільшого тепличного огірка, вирощеного людиною, становила 91,5 см.

  • На поверхні огірка часто можна побачити білу порошкоподібну речовину, так званий наліт. Цей інгредієнт виділяється самим огірком, щоб захистити себе від дощу і сухості. Але оскільки наліт помилково приймають за пестицид, огірок без нього, з глянцевою поверхнею, стає більш популярним. Однак пам'ятайте, що тепличні огірки з нальотом виходять більш хрусткими.

  • Є сорти тепличних огірків без горбків-пухирців. А горбкуваті сорти вам можуть розповісти про свіжість продукту. Фермери, які вирощують огірки, знають, що це щільний горбок, без зморшок - ознака свіжості. Тому ми не повинні торкатися до тепличних огірків тільки під час збору врожаю. Також ці горбки можуть з'явитися природним чином під час збору врожаю і транспортування.

  • Насіння тепличних огірків нічим не відрізняються від насіння огірків, призначених для вирощування у відкритому ґрунті.

Підсумовуючи по виборі огірків для закопаного ґрунту, ми хотіли б ще раз підкреслити, що не існує стовідсоткового успіху. Завдяки грамотному вибору сортів і правильній агротехніці ви будете ласувати красивими, смачними та високоякісними плодами зі своєї теплиці (всього через 40-45 днів). Ми у вашому розпорядженні для запитань і пропозицій.

Які види тепличних огірків купити?

Тепличні огірки вирощують розсадою, яку висаджують в теплиці, що обігрівається, переважно навесні. При вирощуванні огірків у закритому ґрунті також потрібно орієнтуватися на природні зони України, які відрізняються типом ґрунту і погодними умовами.

  • Степова зона. У цій зоні висаджують розсаду огірків вже в середині березня.
  • Полісся. початок квітня
  • Лісостепова зона. Початок квітня.

При вирощуванні огірків в зимових теплицях, насіння на розсаду висівають конвеєром: кожні 15 днів. Розсаду пророщують в горщиках до 40-денного віку (до фази цвітіння рослини), а потім її підсаджують до рослин, які постаріли або просто слабкі.

Популярні ранні сорти огірків для теплиць

  • Арктика F1
  • Аякс F1
  • Надя F1
  • аристократ F1
  • артист F1
  • Абсолют F1
  • Амур F1
  • Еколь F1
  • Кріспіна F1
  • Кібріт F1
  • Хлопчик з пальчик
  • Кураж F1

Кращі сорти огірків для вирощування в теплиці

  • Аристократ F1 (ідеальний гібрид для плівкових теплиць)
  • Арктика F1 (ідеальний гібрид для плівкових теплиць)
  • Герман F1
  • Хлопчик з пальчик
  • Маша F1
  • Смак F1
  • Телеграф покращений

Купити кращі сорти огірків для теплиць пропонує Інтернет-магазин FLORIUM за вигідною ціною. Всі гібриди супроводжуються докладним описом і барвистим фото. Все насіння від українських та закордонних виробників сертифіковані, а рослини - адаптовані до умов вирощування на території України.

Як посадити огірки в теплиці

Тепличні огірки вирощують на різних субстратах:

  • на гної,
  • на тюках соломи,
  • на мінеральній ваті,
  • на органічних субстратах.

Як субстрат для теплиць найчастіше використовується кінський гній, який служить не тільки як джерело легкодоступних поживних речовин, а й для обігріву субстрату. Тюки соломи - набагато дешевший і доступніший матеріал. Однак солома сама по собі не містить поживних речовин і тому вимагає додаткової правильної підготовки. Вирощування тепличних огірків на мінеральній ваті (мінваті) - найпопулярніший спосіб, особливо в промислових масштабах. Субстрат з мінеральної вати теж позбавлений поживних речовин для рослин, тому їх необхідно регулярно підгодовувати.

Також огірки вирощують на органічних субстратах. Використовуйте ґрунт для овочевих культур. Уникайте дешевих субстратів і використовуйте безпечний високоякісний ґрунт, який продають в садових магазинах. Обов'язково варто подбати про відповідний pH субстрату (pH 6-7) і родючість ґрунту. І не забувайте регулярно підгодовувати його добривами, щоб він був багатий азотом, фосфором, магнієм, кальцієм і калієм.

Змішуючи ґрунт для посіву насіння з великим піском і, можливо, з вермикулітом / перлітом, ви покращуєте водопроникність. Наповніть відповідні контейнери (пам'ятаєте огірки не люблять частих пересадок) сумішшю землі до країв, а потім заглибте насіння (по 2 шт.) Приблизно на 1 сантиметр в ґрунт. Присипати насіння додатково вам більше не потрібно (ні піском, ні ґрунтом, ні вермикулітом). Висівайте насіння тепличних огірків на розсаду у вологий, але ні в якому разі не перезволожений ґрунт. У теплому світлому місці сіянці з'являються протягом 7-10 днів.

Тепличні огірки переважно вирощувати в рядах, що стоять один від одного приблизно на 100-120 см. Саджанці в рядах слід висаджувати на відстань приблизно 50 - 80 см один від одного. Завдяки цьому можна отримати оптимальну щільність посадки, яка не повинна бути понад 2 - 2,5 шт / кв.м.

Температура в теплиці для огірків

Від посіву до появи сходів температура повинна в теплиці бути близько 24-25 ° C вдень і 18-20 ° C вночі. Важливо, щоб добові коливання температури не перевищували 6-8 ° C. При пошкодженні розсади морозами або заморозками їх зазвичай повністю викидають. Уникайте також високих температур (40 ° C і вище) і провітрюйте плівкові або скляні теплиці в жарку погоду, пам'ятаючи, що протяги та занадто сильний вітер також може завдати шкоди вашим культурам.

Неправильно сформовані зеленці, якщо вони набухають в нижній частині плоду, видно дрібні здуття у верхній частині плоду і повністю вигнуті плоди. Це пов'язано з ослабленими пагонами та недоліком добрив і води. Щоб цього не сталося, зробіть наступне:

 Нехай коріння міцно розростаються, поки один пагін невеликий. З цією метою, видаляйте бічні нирки та квіти. Живлення пагінця направляється до коріння в цей час. Обов'язково внесіть добриво і воду. А якщо ви виявили спотворений зеленець, зніміть його раніше, щоб зменшити навантаження на пагін.

Деякі сорти огірків уразливі до грибкових захворювань і шкідників. Деяких грибкових проблем можна уникнути при вертикальному вирощуванні рослин, але інші, такі як борошниста роса, несправжня борошниста роса і плодова гниль, можуть зажадати певного втручання. При виявленні перших симптомів грибкового захворювання використовуйте готовий фунгіцид, який запобіжить подальшому пошкодженню рослин.

В інтернет-магазині FLORIUM ви легко можете купити насіння голландських огірків для тепличних господарств і для аматорського домашнього вирощування. Віддавайте перевагу самозапильним сортам і гібридам для закритого ґрунту (шукайте позначку в описі або на упаковці з насінням).

Переваги покупки тепличних огірків

Вирішивши купити насіння огірків для теплиць, ви зможете за короткий час поласувати плодами зі своєї грядки та отримати максимум користі. У нас є все, що вам потрібно для саду, городу та поля. А якщо ще сумніваєтеся, вивчіть нові сорти насіння огірків і інші рослини на продажі.

Як можна купити тепличні насіння огірків поштою

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, тепличні насіння огірків доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні вони упаковуються найретельнішим чином. Цілісність насіння тепличних огірків не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня. Ми поставляємо тепличні насіння огірків. 

Як ми працюємо:

  • Пропонуємо вам купити тепличні насіння огірків недорого 
  • Без передоплати 
  • Доставляємо замовлення післяплатою 
  • Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Все тепличне насіння огірків можна придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі види насіння огірків будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами. 

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів насіння. Замовити тепличні насіння огірків в Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM.UA. Все тепличне насіння огірків від перевірених постачальників.

Для нас дуже важливі ваші відгуки, проаналізувавши які ми постараємося усунути недоліки і підвищити ефективність роботи. Щоб купити тепличні насіння огірків, варто тільки зателефонувати нашому менеджеру і замовити з нашого великого асортименту (Гладкі сорти огірківСуперпучковие сорти огірків)