Осінні цибулинні рослини

Осінні цибулинні рослини, як і говорить їх назва - це цибулини, які висаджують восени і які неймовірно красиво цвітуть навесні. Багато хто впевнений, що цибулини слід висаджувати неодмінно на початку весни, вважаючи, що зимові морози можуть зашкодити цибулинам. Насправді ж, ці твердження далекі від істини.

 
Сьогодні виведені цибулини, що класифікуються як осінні: їх вегетативний період, як і розвиток самих цибулин, розраховане саме на осінь. Осіннім цибулинам необхідна холодна земля, в якій починає формуватися здорова коренева система. Посаджена восени цибулина залишиться в стані "уповільненої" розвитку до тих пір, поки температура землі не досягне 5-10 градусів за Цельсієм. Якщо у вашому регіоні восени спостерігаються ранні морози, а зима не дуже холодна, то ваші цибулини почнуть проростати вже в січні, а не в березні, як ви планували. Більш того, якщо ваша зима не дуже сувора, то цибулини проростуть, але їх коренева система не буде достатньо сильною. Чим більше цибулина, тим більше значення для її кореневої системи набуває сильний мороз.
 
Зимовий холод життєво необхідний для цибулинних рослин. Але сьогодні, плануючи посадку осінніх цибулин, слід мати на увазі ваш регіональний клімат і глобальне потепління, іноді викликає занадто холодні осінні місяці - в такому випадку ви можете висадити цибулини пізніше - в останні дні листопада або в грудні. Незалежно від того, коли ви заплануєте посадити цибулини, вам слід, перш за все, вирішити, які саме цибулини ви хочете побачити в кольорі цієї весни.
 
У цьому питанні ви маєте більш ніж широкий вибір як гатунків, так і їх забарвлень. Ви можете отримати абсолютно неймовірні кольори, завдяки чудесам сучасної схрещування, тому немає ніяких причин, по яких ваш весняний повинен стояти повністю в жовтих, червоних або бузкових фарбах, адже можна отримати їх яскраві гібриди та поєднання! Додайте до цих барвистим квітам легкі проліски - у вашому саду вони, безумовно, будуть приголомшливо виглядати. Але при цьому майте на увазі, що всі квіти цвітуть нерівномірно, тобто не в один і той же час, тому вибирайте сорти ретельніше, якщо хочете, щоб весь ваш сад довго залишався в цвіту.
 
Таким чином, вибір кольорів воістину величезний: проліски, вже згадувані тут, крокуси, лілії, тюльпани, нарциси, гіацинти та ін Також можна посадити різнокольорові іриси, чиє різноманітність кольорів вас чимало здивує. До кінця літа прилавки квіткових магазинів в буквальному сенсі ломляться від цибулин всіх вищеперелічених квітів. До речі кажучи, цибулини квітів продаються не тільки в спеціалізованих магазинах, але також і в звичайних супермаркетах і на ринку. Але і це ще не весь ринок збуту цибулинних рослин: відкрийте сторінку Google і введіть у рядок пошуку "Цибулинні квіти, доступні для он-лайн покупки" - запевняємо вас, через пару секунд перед вами постане величезна кількість пропозицій продажу цих квітів!
 
Багато садівники експериментують із загальною колірною гамою саду, використовуючи різні сорти осінніх цибулин або за допомогою посадки рослин, відповідно до їх розміру. Над цими питаннями слід ще раз, як слід, подумати, якщо ви не хочете, щоб жовті квіти розпустилися в березні, а в червні сад "палали" червоністю! Те ж саме стосується і порядку розсадки цибулинних рослин: ви ж не хочете, щоб посеред саду "красувався" порожню ділянку землі, або щоб низькі квіти ховалися за високими тюльпанами. Вся ця інформація зазвичай написана на зворотній стороні упаковки, але якщо ви її там не виявили, то без особливих зусиль всю подібну інформацію, що стосується певної цибулини, можна знайти в Інтернеті.