Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Умови замовлення товару в Інтернет-магазині Флоріум


1. Ці умови дійсні для договорів купівлі-продажу товарів (далі в числі "Договір") каталогу Флоріум(далі "Флоріум" або "Продавець") і через інтернет-магазин, що знаходиться за адресою florium.ua (далі "каталог Флоріум "), що укладаються в Україні між Флоріум і замовником фізичною особою (далі" Замовник "або" Покупець ") під час дії цих умов.
З інших країн і в інші країни товар з каталогів Флоріум, в т.ч. з веб-сторінок Флоріум, замовляти не можна. Ця редакція умов замовлення діє з 01.01.2010 р.

2. Вступ в силу Договору
Як правило, зроблене Замовником замовлення вважається пропозицією укласти договір купівлі-продажу замовленого товару. Вважається, що Флоріум прийняв умови з моменту, коли він почне виконувати замовлення. Якщо Флоріум не згоден з умовами, в т.ч. не почав виконувати замовлення, замовлення анулюється після закінчення 4-х тижнів після того, як він став відомий Флоріуму. Флоріум укладає договір тільки з повнолітніми фізичними особами, що постійно мешкають в Україні.

3. ТЕРМІН
Замовлені в каталозі Флоріум рослини, Флоріум доставляє Замовникові не пізніше часу, коли з урахуванням природних умов їх краще всього висаджувати. Флоріум виконує замовлення не пізніше, ніж впродовж 6 місяців з моменту отримання замовлення.

4. ВАРТІСТЬ І СПОСІБ ОПЛАТИ
Мінімальна сума замовлення - 50 грн. Флоріум залишає за собою право коригувати ціни, якщо зміняться податки і митні збори. Флоріум зобов’язується сповістити покупця про зміну ціни на товар.

ФОРМИ ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕНЬ
Накладений платіж - при отриманні у відділенні УКРПОШТИ.
Поштові витрати нараховуються тільки один раз з першою посилкою, і не підлягають поверненню.

5. ДОСТАВКА ТОВАРУ
- Флоріум зобов'язаний доставити товар тільки по території України.
- Флоріум відправляє усі замовлення через відділення Укрпошти, або кур'єрською службою Нова Пошта
- Цибулини сезону ОСІНЬ відсилаються з 15 вересня по 15 листопада.
- Цибулини сезону ВЕСНА відсилаються з 21 березня по 1 червня кожного року.
- Інша продукція відсилається за бажанням замовника.
- Замовлення на а/с не вирушають.
- Флоріум не несе відповідальності за затримку доставки товару з вини Укрпошти.
- Якщо немає можливості доставити товар Замовникові за один раз, Флоріум доставляє товар кількома частинами. 

6. ПРАВО ЗАМОВНИКА АНУЛЮВАТИ ЗАМОВЛЕННЯ
Замовник має право анулювати укладення на підставі замовлення договору купівлі-продажу без пояснення причини впродовж 30 днів після оформлення замовлення.

7. ПРАВО Флоріум АНУЛЮВАТИ ДОГОВІР
Флоріум має право анулювати укладений на основі замовлення договір купівлі-продажу, якщо відповідний товар закінчився.

8. УМОВИ ГАРАНТІЇ
Згідно із законодавством України, посадочний матеріал (насіння, цибулини, живці, розсада рослин) обміну і поверненню не підлягають. Флоріум готовий компенсувати 100% суми продуктів, які не відповідають опису на florium.ua у формі безкоштовного замовлення інших продуктів.

9. ЗБІР І ВИКОРИСТАННЯ ОСОБИСТИХ ДАНИХ
Флоріум має право збирати повідомлені Замовником особисті дані і при необхідності, для виконання замовлення, передавати їх третім особам. Флоріум має право використати особисті дані Замовника також у своїй господарській діяльності для передачі Замовникові реклами та іншої інформації.

10. ОБМЕЖЕННЯ
Флоріум несе відповідальність за шкоду, заподіяну Замовникові порушенням укладеного, на підставі замовлення, договору купівлі-продажу тільки у разі, якщо збиток був нанесений фірмою Флоріум умисно або по недбалості.

11. КОНТАКТНІ ДАНІ Флоріум
Флоріум
Вул.Прорізна 15
60400, пгт. Глибока
Чернівецька область
Україна
Е-пошта: info@florium.ua
домашня сторінка: florium.ua

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :