Пропозиція доступна тільки для нових клієнтів!
Нас читає уже 82 700 підписників
Close [x]

Цибулинні на вашому балконі

Ви живете в квартирі багатоповерхового панельного будинку і у вас немає ділянки землі для посадки рослин, але ви хотіли б радувати очі гарними квітами впродовж тривалого періоду часу? Не біда, цибулинні рослини можна вирощувати в контейнері на балконі.


Для того щоб розмістити контейнери на балконі потрібно по його периметру виставляють стелажі з кількома ярусами. У зв'язку з різним періодом цвітіння контейнери з рослинами потрібно переставляти з нижнього на верхній. Висота контейнерів для рослин з великими цибулинами (нарцисів, тюльпанів, гіацинтів) від 25 до 30 см, для рослин з дрібними цибулинами (хіонодокси, кандики, пролісків, крокусів, мускарі) - близько 20 см.
В один контейнер можна посадити більше 10 дрібних цибулин і 5-6 великих, при відстані між ними приблизно 1,5 см. В одному контейнері можна посадити кілька видів рослин, які поєднуються за колірною гамою. При цьому великі цибулини садять глибоко, а дрібні ярусом вище, майже на рівні поверхні грунту.


Для контейнера створюють спеціальний субстрат - рівні частини дернової, листової, перегнійної грунту змішують з піском і торфом. На дно насипається невелика кількість піску і лягає глиняний черепок. Глибина посадки повинна бути строго витримана: крокус (5-7 см), пушкиния (5-7 см), кандик (6-8 см), нарциси (8-10 см), мускарі (5-7 см), хионодокса (5 -7 см), фрітілярія (7-9 см), пізньоцвіт (8-10 см), карликові іриси (5-7 см), тюльпани (10-12 см),, підсніжник (6-8 см), гіацинт (10 -13 см). Відразу ж після того як ви посадили цибулини грунт потрібно полити і посипати сухим перегноєм. В кінці грудня потрібно закрити поверхню контейнера щільним папером, а далі укутати тканиною в декілька шарів і поставити в плівковий мішок.

Замовити каталог

x

Телефон:

E-mail:

ПІБ:

Індекс:

Регіон:

Місто :

Вулиця :

Будинок :