Міцелій білі гриби

Відгуки, Білі гриби

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Мрія будь-якого грибника - виростити білий гриб у себе на дачі! Знайшла таку інформацію: В сприятливих умовах гриби можуть з'являтися після першого або другого року після посадки міцелію. Міцелій повинен служити 3-4 роки. Імовірність отримання врожаю 85% - 87%.

відповісти на відгук

Білі гриби - міцелій за доступною ціною в інтернет-магазині Флоріум з доставкою.

Міцелій білих грибів дає можливість виростити самостійно одні з найпопулярніших ласощів світу. Зазвичай білі гриби можна знайти виключно у хвойних та листяних лісах або купити на ринку. Але тепер можна купити міцелій білих грибів та вирощувати їх самостійно на своїй території біля будинку.

Опис міцелію білих грибів

Назву ласощі отримали через свою білу м'якоту, продукт високоживильний і корисний. У нього немає отруйних аналогів, це і послужило такій його популяризації. Міцелій білих грибів дозволяє виростити великі гриби з високими смаковими якостями. Неперевершений аромат, товста ніжка близько 20 см і на ньому великий капелюшок близько 30 см у діаметрі - так виглядає дорослий плід. Його вживають у їжу в смаженому, вареному, консервованому вигляді. Продукт маринують та сушать. У нашому інтернет магазині ви можете купити міцелій білих грибів за вигідною ціною та насолоджуватися високою якістю продукту.

Міцелій білих грибів, як посадити

Білий гриб називають боровиком. Щоб його виростити, доведеться підготувати умови, які будуть аналогічні до лісового мікроклімату: на ділянці обов'язково повинні бути дерева, в ідеалі — хвойні, які створять симбіоз їхньої кореневої системи з грибами. Примітно, що гриби користуються деревами, вони оберігають їх від деяких шкідників та захворювань.

Унікальне царство природи розвивається в органіці, що розкладається, в цьому середовищі міститься важливий компонент - хітин. Міцелій боровика складається з ниток, які розвиваються у порядку.

Температура для вирощування має бути близько 18 градусів. Рости вони починають наприкінці липня. Вам знадобиться ґрунт суглинок або покупний субстрат із гарним дренажним шаром. В ідеалі на поверхні має бути мох, лишайники. Висока вологість сприяє росту і розвитку. Боровики, як і інші види, не люблять відкриті сонячні промені. Занадто сире місце також не дуже добре. Під деревами має бути опале хвойне листя. Папороті, що ростуть поруч, — погані сусіди.

Самостійне вирощування боровиків вимагає якісного плодового тіла. Це складний процес. Тому ми рекомендуємо купити міцелій білих грибів у нашому розпліднику. Іноді грибники справляються із завданням і самостійно: викопують у лісі досить масивну ділянку землі з грибницею та переносять на свою ділянку. Але спосіб перший набагато простіший і надійніший. Самостійне добування грибниці нерідко обертається болючим урожаєм, адже із грибницею з лісу нерідко приходять і шкідники, які відсутні у покупного матеріалу.

Купити міцелій білих грибів можна у будь-який час, але садити його потрібно з травня до вересня місяця. Вибравши місце, видаліть ґрунт пластом на площі 3 м2, глибиною близько 25 см. На дно покладіть кору, хвою з лісу, сантиметрів 10 буде достатньо. Зверху засипте цей шар родючою землею. Змішайте міцелій із дрібним річковим піском, щоб обтяжити суміш і посійте її на підготовлену ділянку. Зверху тонкий шар компосту. Після посадки полийте ділянку в ідеалі крапельним способом.

Як виростити міцелій боровика

Подальші кроки полягають у регулярних поливах. Важливо стежити за перманентною вологістю ґрунту. Грибниця розростатиметься і незабаром з'являться перші капелюшки. Куплений міцелій боровика дозволяє збирати врожай упродовж 5 років. Боровик містить безліч поживних речовин у своєму складі й весь цей час ви зможете вживати в їжу продукт повний аскорбінової кислоти, фосфору, селену, заліза та вітамінів групи В. Боровик славиться своїм багатим на білок складом, як відомо, він необхідний для повноцінного функціонування організму. Не втрачає своїх корисних якостей гриб і при консервації, а при правильному сушінні вдається зберегти практично всі корисні речовини.

Купити міцелій білих грибів поштою

У нашому інтернет магазині ви можете купити міцелій білих грибів за вигідною ціною та без передоплати. Щоб виростити боровик, вам не потрібно вирушати до лісу, витрачати час та сили. Купити боровик на базарі теж не завжди гарне рішення, в ньому можна бути впевненим, тільки якщо сам його виростив. Тим більше ціна боровиків на ринку часто завищена. Ми пропонуємо вам створити власну плантацію та насолоджуватися врожаєм щороку.

Товар доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта). Якщо посадкового матеріалу немає, напишіть нашим менеджерам. Ви можете оформити як оптове, так і роздрібне замовлення. Якщо вам не вдається оформити замовлення або залишилися питання, будь ласка, зв'яжіться з нами.