Міцелій лісові гриби

Маслята фото
код: 731004
10 г в упаковці
34 95 грн.
Міцелій лиcичок фото
код: 731003
90 мл в упаковці
1
72 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Лісні гриби

Залишити відгук
Рейтинг: 5/5 1 голоса

Мрія будь-якого грибника - вирощувати лісові гриби на дачі. Любительське культивування мікорізованних лісових грибів, наприклад білих, (мікориза - явище співіснування грибів з корінням дерев) не гарантує 100% результату, оскільки урожай грибів сильно залежить від погоди, грунту і багатьох інших факторів. Для їх культивування повинні бути створені умови, близькі до природних, і міцелій повинен купуватися і застосовуватися відповідно до інструкцій.

відповісти на відгук

Лісні гриби - міцелій за доступною ціною в інтернет-магазині Флоріум з доставкою.

Виростити у себе вдома міцелій лісових грибів – мрія багатьох городників. Благо, що на сьогодні цей процес значно спрощений, можна купити міцелій лісових грибів та вирощувати білі гриби, лисички та маслюки прямо у себе під будинком або на дачі. Міцелій лісових грибів - це те саме насіння.

Вирощувати міцелій лісових грибів - це не тільки можливість регулярно ласувати корисним делікатесом безкоштовно, а й шанс побудувати справжній та вельми прибутковий бізнес. Вам при цьому не потрібен похід у лісові хащі та багатогодинний збір урожаю, достатньо купити міцелій лісових грибів у нашому інтернет магазині та правильно його посіяти. Далі протягом 3-7 років ви зможете збирати регулярно врожай влітку та восени.

Опис міцелію лісових грибів

Будова грибниці боровика, маслюка, лисички, відрізняється від печериць та глив. Тут процес буде менш регульованим. Незабаром ви зможете виростити високопоживний продукт, який можна використовувати у величезній кількості страв.

Міцелій лісових грибів вирощується лише у симбіозі з деревами. Для цього підійде дуб, бук, хвойні дерева. Вони постачатимуть грибницю мінералами та отримуватимуть натомість цукри. Примітно, що мікоризні види (які ростуть у симбіозі з деревами) краще зростають на бідних ґрунтах, з нестачею фосфору. Нестачу корисних речовин вони візьмуть із коріння дерева.

Міцелій лісових грибів різного сорту

Маслюки зернисті найкраще ростуть із соснами не старше 10 років. Їхній урожай з'являється з травня по жовтень. Деякі городники створюють міцелій самостійно, але це складний процес, що потребує чимало досвіду та контролю. Набагато простіше купити міцелій лісових грибів. Ми пропонуємо придбати його в нашому інтернет магазині, так ви будете впевнені в його якості та вам знадобиться набагато менше терпіння, щоб побачити свій перший урожай. Зазвичай, продукт зберігається недовго, висадити його потрібно вже протягом півроку.

Для кращого розвитку маслюків або боровиків рекомендується поряд посадити лисички.

Ці руді красені сприяють здоровій мікрофлорі навколо. В них рідко заводяться грибні черв'яки, лисички сприяють нормальному розвитку інших видів.

Продукт має багато корисних властивостей. Боровик стимулює травлення і має протипухлинні властивості. А також містить цінний рибофлавін, який відповідає за здоров'я щитоподібної залози. У лисичках міститься безліч мікроелементів та вітаміну А, він необхідний для здорового зору. А маслюки вдало борються із холестерином.

Як посадити міцелій лісових грибів

Продукт потрібно садити на вапняних ґрунтах із кислотністю pH>7. Це можуть бути піщані або глинисті ґрунти. Маслюки можуть взагалі рости на піску.

Процес зазвичай добре минає, якщо перенести деяку частину землі з лісу. В ідеалі може бути невелика сосна з коренем, заселена мікоризою. Вони можуть перебувати не тільки в гущавині лісу, а й на узліссі. Посадка може бути у листопаді чи березні. У процесі бережіть коріння, їх не можна пошкоджувати. Цей спосіб дозволить вам насолоджуватися врожаєм вже за 4-5 років.

Лисички найкраще приживаються в симбіозі з сосною, але легко ростуть і з ялицею, ялиною, а також з буком та дубом. Боровик можна висаджувати навіть під каштаном. Садять міцелій лісових грибів навесні та раннім літом. Перед посадкою зволожте ґрунт і приготуйте крутий настій кори дуба, достатньо 1 літра. Він продезінфікує ґрунт. Ділянка для посіву повинна бути глибиною до 30 см. Міцелій лісових грибів рівномірно розподіліть по ділянці та насипте землі, що залишилася з ділянки. Після посадки ділянку поливають крапельним способом.

Як доглядати за міцелієм лісових грибів після посадки

Після посадки грибницю потрібно обов'язково полити. Дотримуватися постійної вологості необхідно в суху погоду. Примітно, що листя, волога трава створюють потрібний мікроклімат біля грибниці. Маслюки в суху погоду вимагають поливу щодня. Застосовуйте систему автоматичного розпилення води, необхідно дрібнодисперсне зволоження. Посаджений міцелій лісових грибів повинен встигнути випаровувати воду. Але у разі постійних дощів це зробити неможливо.

Лисички, боровики, маслюки люблять вологу, але важливо не перезволожувати їх. Ґрунти повинні бути добре дренованими.

Загалом постійна вологість має бути в межах 40%. Грибниця легко перенесе зиму, якщо вкриєте її сіном, гілками, мохом чи лапником. На наступний рік чекайте на найсмачніші грибочки.

Купити міцелій лісових грибів поштою

У нашому інтернет магазині ви можете купити міцелій лісових грибів найвищої якості. Ми пропонуємо оформити замовлення без передоплати, ви можете використовувати накладений платіж. Ми доставляємо товар Новою поштою та Укрпоштою, перед цим посадковий матеріал надійно пакуємо. Сам міцелій лісових грибів ґрунтовно упакований і ви можете не переживати за його збереження.

Якщо товару немає, зв'яжіться з нами, щоб уточнити найближчі терміни його появи на складі. Також ви можете отримати консультацію телефоном. В онлайн-чаті ми також можемо допомогти вам оформити замовлення та відповісти на всі запитання.