Міцелій Груздів

Відгуки, Груздь

Залишити відгук

Купити міцелій Груздя (Lactarius) в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Компанія FLORIUM пропонує купити міцелій груздя та інших їстівних лісових грибів для аматорського садівництва. Ми звикли приносити з магазину печериці та гливи, а з лісу білі гриби. Традиції, пов'язані з походами по гриби в ліс, передаються з покоління в покоління. Повернення з кошиками грибів - справжній привід для гордості. Але що робити, якщо в лісі немає грибів? Ми можемо вирощувати багато видів у власному саду. Наш інтернет магазин FLORIUM.UA пропонує добірний міцелій різноманітних видів самих затребуваних їстівних лісових грибів, в тому числі і груздя. Він поставляється у вигляді інокулюваного зерна, тирси, дерев'яних штифтів (для вирощування на дереві). Також можна купити на ринку тюки соломи, інокульовані міцелієм груздя. Ознайомтеся з нашою пропозицією популярних видів. Любительське вирощування грибів ще ніколи не було таким простим!

Особливості Груздя

Груздь - пластинчастий гриб з сімейства Сироїжкові. Він може бути як їстівним, так і неїстівним. На відміну від сироїжок, у груздя при розломі або розрізі виділяється молочний сік (латекс), який часто буває білого кольору, але також може бути червоним або водянисто-прозорий (рідше). У деяких видів білуватий колір «молока» змінюється на жовтий, фіолетовий або рожевий.

Капелюшок середнього розміру або великий (від 5 до 30 см в діаметрі), ламка (не волокниста) м'якоть, що містить білий або забарвлений «молочний сік» в трубчастих розгалужених гифах, які проходять через все тіло плоду. Якщо свіжий грибок пошкоджений, молоко витікає з рани і, у деяких видів, може швидко набувати іншого забарвлення на повітрі. Опушений або лисий капелюх нагадує воронку. У молодості він плоско-опуклий. Шкірочка капелюха не знімається. Часто він має більш темні кола на світлому тлі, при намоканні він липко-слизький. Спори мають колір від білого до охристого, часто пастельно-червоного кольору. Багато хто має гіркий або пряний смак і тому неїстівні при використанні звичайних методів приготування. Деякі з них є одними з кращих їстівних грибів.

Зворотний бік капелюшка забарвлений ​​так само, як шкірка. Пластинки щільно розташовані, різної довжини, вузькі. Ніжка 3-7 см заввишки і 1-2,5 см завтовшки; майже циліндричної форми, в основі помітно тонше, але з невеликими неглибокими поглибленнями на поверхні; швидко стає ламкою. У їстівних видів приємний запах.

Як і вовнянка, груздь є мікоризним грибом (ростуть з певними деревами в симбіозі). Його збирають влітку і восени.

Які види міцелію Груздя купити?

чорний груздь (Agaricus necator). Зустрічається як в листяних, так і в хвойних лісах. капелюх коричневий з темно-оливковим відливом і з нерівною, часто покритою ямочками поверхнею. Увігнутий всередину. Капелюх часто опушений. М'якоть в поперечному перерізі біла. Ніжка коротка, пряма, трохи світліша капелюшка, часто з ямочками. У старіших екземплярів м'якоть з пустотами. Світло-кремові, щільні, іноді роздвоєні пластинки. При розрізі чорний груздь виділяє білий сік і буріє в пошкоджених місцях.

  • груздь справжній (Lactarius resimus). Смачний їстівний гриб. Інші назви: грузді правскій або мокрий. Молодий гриб дуже слизовий; при натисканні стає жовтим. Капелюшок 8-15 см в діаметрі. Кремово-білі пластинки, вузькі, товсті і щільні, повністю прикріплюються до стебла і роздвоюються. Старі пластинки з помаранчевими плямами. Ніжка дуже товста і коротка. Часто лимонно-жовтого забарвлення, злегка опушена, з темними плямами. М'якоть біла, досить тверда, з молоком дуже гострого смаку, біла. При пошкодженні приблизно через 10 секунд стає жовтою.

  • груздь білий - те ж саме що і Г. справжній.

  • груздь осиковий або тополиний (Lactarius controversus) - досить часто зустрічається на берегах або околицях струмків і водойм. Зростає під плоским листям, (з тополями він підтримує симбіотичні відносини мікоризи). Час його появи триває з літа до осені. У певних випадках капелюшки можуть бути великими, досягаючи 30 см в діаметрі, в той час як ніжка зазвичай досить коротка, але міцна і компактна. Щоб не переплутати цей вид груздя з іншим, схожим на нього, ви повинні звернути увагу на деякі деталі, такі як: його пластини, рожеві або рожево-бордові. Також капелюшок по центру з рожевим рум'янцем. Смак його м'якоті трохи гіркий і їдкий. Край капелюшка дуже вигнутий, особливо у молодих грибків, звідси його назва controversus, що перекладається як «суперечливий». І, звичайно, його місце існування настільки ж виняткова, як ліс на березі річки.

  • помилковий груздь - це група неїстівних видів. У них є спільна особливість - у маленьких грибків є схожа на павутину мембрана, що з'єднує капелюшок з ніжкою. деякі з них неправдивих груздів є отруйними грибами. Також помилковий груздь відрізняють від їстівних по іншими зовнішніми ознаками. Наприклад, груздь гіркий або гірчак має темно-коричневий сухий капелюшок з шовковистою шкіркою. А сік груздя перцевого при пошкодженні молочний сік забарвлюється в синюватий або оливковий відтінок.

  • груздь дубовий (Lactarius insulsus) - умовно-їстівний гриб. Другі назви: рижик або молочник дубовий, підгоріховик, груздь груповий. Капелюшок біля 12 см. Він спочатку плоский і опуклий, потім додається центральне поглиблення. І, нарешті, набуває воронкоподібної форми, трохи нестійкий і широкий зубчастий край. Шкірочка часто світло-оранжевого або каштанового кольору. Поверхня ніколи не липка, трохи шорстка. Краї капелюшка загнуті всередину, пізніше закруглені. Ніжка коротка, щільна.

Як виростити Груздь з міцелію

Вирощування груздів в теплиці

Грузді, як і інші їстівні гриби, можна вирощувати в теплиці разом з овочами. Хоча овочівники пов'язують гриби в першу чергу з хворобами, що вражають урожай, не слід забувати, що вони широко використовуються на кухні. Чому б не поєднати вирощування грибів з вирощуванням овочевих культур в теплицях? Гриби - це живі організми, які дихають аеробно або анаеробно. А CO 2 - це побічний продукт дихання, необхідний овочевим рослинам для фотосинтезу. При вирощуванні овочів і грибів разом, ви можете підвищити ефективність рослинництва до 20-30% і отримати прибуток від збору грибів. А як щодо грибкових захворювань? Не хвилюйтесь. Висока концентрація газу CO 2 в повітрі до 20%. дозволяє знищити конкуруючі грибки, в тому числі деякі патогени.

Як субстрат для тепличного вирощування використовується попередньо підготовлена ​​солома пшениці, жита з вологістю близько 20%. Спочатку її пастеризують (витримують 1,5-2 години при температурі 90-95 Цельсія). Потім зрошують і охолоджують. Можна внести невелику кількість фунгіцидів. Підготовлену основу слід щільно утрамбувати в тюки масою 20 кг і запустити процес інокуляції. Не забудьте при цьому робити отвори в пакунку діаметром приблизно 2 мм, які забезпечать доступ повітря. У теплиці постійно повинна підтримуватися висока температура. А вологість субстрату - на рівні 85-90%. Також ви можете купити вже готовий грибний компост або тюки з міцелієм.

Також грузді можна вирощувати в мішках в підвалі або сараї.

Вирощування груздів в домашніх умовах на відкритому повітрі

внесення в сад відповідного міцелію мікоризи може значно поліпшити стан рослин і зробити їх стійкими до атак хвороб. Ваші дерева і кущі можуть рости більш рясно і більш рясно цвісти, а ваші садові рослини принесуть набагато більший урожай. Крім того, ви можете при сприятливих умовах виростити грузді у себе на ділянці. Вам знадобляться певні молоді листяні дерева (наприклад, тополі, берези, верби, ліщина) і грунт з високим вмістом торфу.

Переваги покупки міцелію Груздя

Міцелій груздя, який ви можете купити в інтернет-магазині FLORIUM підійде для висівання на своїй ділянці як для отримання їстівних грибів, так і для мікоризи.

Як можна купити міцелій грибів груздь (Lactarius) поштою

У будь-який, навіть найбільш віддалений куточок країни, де є поштове відділення, міцелій груздя доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні вони упаковується найретельнішим чином. Цілісність сім'ї груздя не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня.

Ми поставляємо високоякісний міцелій груздь.

Як ми працюємо:

  • Пропонуємо вам купити міцелій грибів груздь недорого
  • Без передоплати
  • Доставляємо замовлення післяплатою
  • Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Весь міцелій груздя придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі види міцелію будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами.

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів міцелій. Замовити міцелій в Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FOOD.FLORIUM.UA. Весь міцелій груздя від перевірених постачальників.

Для нас дуже важливі ваші відгуки, проаналізувавши які ми постараємося усунути недоліки і підвищити ефективність роботи. Щоб купити міцелій грибів груздя, варто тільки зателефонувати нашому менеджеру і замовити з нашого великого асортименту (Отідея, Їжовик)