Міцелій Гельвела

Гельвела фото
код: 731056
10 г в упаковці
28 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Гельвела

Залишити відгук

Як можна купити міцелій грибів гельвела (Helvella) поштою

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, міцелій лопастніка доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні вони упаковується найретельнішим чином. Цілісність сім'я лопастніка не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня. Ми поставляємо високоякісний міцелій лопастніка. 

Як ми працюємо:

  • Пропонуємо вам купити міцелій грибів лопастніка недорого

  • без передоплати

  • Доставляємо замовлення післяплатою

  • Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Весь міцелій лопастніка придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі види міцелію будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами. 

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів міцелій. Замовити міцелій в Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM.UA. Весь міцелій лопастніка від перевірених постачальників.

 Для нас дуже важливі ваші відгуки, проаналізувавши які ми постараємося усунути недоліки і підвищити ефективність роботи. Щоб купити міцелій грибів лопастніка, варто тільки зателефонувати нашому менеджеру і замовити з нашого великого асортименту