Міцелій Волнушки

Волнушка фото
код: 731036
10 г в упаковці
27 50 грн. 28 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Волнушка

Залишити відгук

Як можна купити міцелій грибів волнушка (Lactarius) поштою

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, міцелій волнушки доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні вони упаковується найретельнішим чином. Цілісність сім'я волнушки не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня. Ми поставляємо високоякісний міцелій волнушки. 

Як ми працюємо:

  • Пропонуємо вам купити міцелій грибів волнушки недорого 

  • без передоплати 

  • Доставляємо замовлення післяплатою 

  • Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Весь міцелій волнушки придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі види міцелію будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами. 

Спеціальні пропозиції від FOOD.FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів міцелій. Замовити міцелій в Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FOOD.FLORIUM.UA. Весь міцелій волнушки від перевірених постачальників.

 Для нас дуже важливі ваші відгуки, проаналізувавши які ми постараємося усунути недоліки і підвищити ефективність роботи. Щоб купити міцелій грибів волнушки, варто тільки зателефонувати нашому менеджеру і замовити з нашого великого асортименту