Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Цибулини і бульби квітів в Краматорську сторінка №19

-50%
Лілія Red Velvet фото
1 шт в упаковці
код: 203713
11
50+ замовлено цього тижня
54 98 грн. 109 95 грн.
-45%
Лілія Sweet Surrender фото
1 шт в упаковці
код: 203703
28
50+ замовлено цього тижня
54 97 грн. 99 95 грн.
-50%
Цикламен Cilicium фото
1 шт в упаковці
код: 231003
2
200+ замовлено цього тижня
37 48 грн. 74 95 грн.
-45%
Лілія Forza Red фото
1 шт в упаковці
код: 203107
150+ замовлено цього тижня
36 27 грн. 65 95 грн.
Закінчується
-45%
Еремурус Mix фото
3 шт в упаковці
код: 207146
5
412 47 грн. 749 95 грн.
Закінчується
-45%
Лілія Hulk 16/18 фото
1 шт в упаковці
код: 203918
50+ замовлено цього тижня
76 97 грн. 139 95 грн.
-50%
Габрантус Robustus  фото
5 шт в упаковці
код: 235001
3
50+ замовлено цього тижня
27 48 грн. 54 95 грн.
-75%
Зефірантес Candida фото
5 шт в упаковці
код: 234003
2
250+ замовлено цього тижня
23 74 грн. 94 95 грн.
-50%
Лікоріс Radiata фото
1 шт в упаковці
код: 207100
1
100+ замовлено цього тижня
74 98 грн. 149 95 грн.
Показати більше продуктів

Відео-інструкція посадки

Найкращі акції сезону

Відгуки, Цибулини і бульби квітів в Краматорську

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 793 голоса
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

У січні 2026 року замовляла гіпеаструми 4 штуки. Посилку отримала скоро. Вже всі 4 викинули квітконоси, а найбільший аж три. Два з них вже і зацвіло. Дякую за якісні цибулини. Вперше замовляла на Флоріум і відразу така удача

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Валентина,

Дуже багато квітів замовляла у Florium і всі вони будуть квітнути навесні, влітку і восени. А зараз мене радують ці квіти, які я замовляла тут. Тож рекомендую і хочу подякувати за великий вибір рослин.

відповісти на відгук