Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Цибулини та бульби квітів з Голландії сторінка №15

КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ ЦИБУЛИН ІЗ ГОЛЛАНДІЇ


-45%
Амариліc Minerva фото
1 шт в упаковці
код: 201046
22
225 47 грн. 409 95 грн.
Закінчується
-60%
Амариліc Swan Lake фото
1 шт в упаковці
код: 201058
50+ замовлено цього тижня
99 98 грн. 249 95 грн.
-45%
Лілія Lady Alice фото
1 шт в упаковці
код: 203420
26
50+ замовлено цього тижня
54 97 грн. 99 95 грн.
-55%
Жоржина Encore фото
1 шт в упаковці
код: 208152
7
50+ замовлено цього тижня
107 98 грн. 239 95 грн.
-45%
Лілія Golden Morning фото
1 шт в упаковці
код: 203681
2
50+ замовлено цього тижня
76 97 грн. 139 95 грн.
-60%
Жоржина Red Fubuki фото
1 шт в упаковці
код: 208597
2
100+ замовлено цього тижня
91 98 грн. 229 95 грн.
Показати більше продуктів

Відео-інструкція посадки

Найкращі акції сезону

Ви дивилися

Троянда Florentina фото
код: 512186
1 шт в упаковці
3
683 96 грн. 759 95 грн.
Нема в наявності
Гіацинт Yellowstone фото
код: 212066
2 шт в упаковці
6
69 95 грн.
Нема в наявності

Відгуки, Цибулини та бульби квітів з Голландії

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 793 голоса
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

У січні 2026 року замовляла гіпеаструми 4 штуки. Посилку отримала скоро. Вже всі 4 викинули квітконоси, а найбільший аж три. Два з них вже і зацвіло. Дякую за якісні цибулини. Вперше замовляла на Флоріум і відразу така удача

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Валентина,

Дуже багато квітів замовляла у Florium і всі вони будуть квітнути навесні, влітку і восени. А зараз мене радують ці квіти, які я замовляла тут. Тож рекомендую і хочу подякувати за великий вибір рослин.

відповісти на відгук