Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Цибулини та бульби квітів з Голландії сторінка №11

КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ ЦИБУЛИН ІЗ ГОЛЛАНДІЇ


Бегонія Non Stop Dark Red фото
1 шт в упаковці
код: 204046
35 95 грн.
Нема в наявності
Бегонія Non Stop Yellow фото
1 шт в упаковці
код: 204047
49 48 грн. 109 95 грн.
Нема в наявності
Бегонія Non Stop Red фото
1 шт в упаковці
код: 204050
49 48 грн. 109 95 грн.
Нема в наявності
Бегонія Non Stop White фото
1 шт в упаковці
код: 204052
1
38 48 грн. 109 95 грн.
Нема в наявності
Ліатрис Floristan Violet фото
5 шт в упаковці
код: 337234
4
69 95 грн.
Нема в наявності
Бегонія Pastel Compacta Mix фото
3 шт в упаковці
код: 204080
1
224 96 грн. 249 95 грн.
Нема в наявності
Бегонія Cascade Wummi Cream фото
1 шт в упаковці
код: 204081
41 98 грн. 119 95 грн.
Нема в наявності
Кала Cantor 16/18 фото
1 шт в упаковці
код: 211124
1
159 95 грн.
Нема в наявності
Кала Odessa 16/18 фото
1 шт в упаковці
код: 211129
1
154 95 грн.
Нема в наявності
Жоржина Roxy фото
1 шт в упаковці
код: 208150
39 95 грн.
Нема в наявності
Амариліc Pink Rival фото
1 шт в упаковці
код: 201177
59
256 07 грн. 393 95 грн.
Нема в наявності
Амариліc XXL Gold Medal фото
1 шт в упаковці
код: 201181
3
249 95 грн.
Нема в наявності
Амариліc XXL Sao Paulo фото
1 шт в упаковці
код: 201188
2
279 95 грн.
Нема в наявності
Еремурус потужний фото
1 шт в упаковці
код: 245004
214 47 грн. 389 95 грн.
Нема в наявності
Ранункулюс білий фото
1 шт в упаковці
код: 240037
129 95 грн.
Нема в наявності
Показати більше продуктів

Відео-інструкція посадки

Найкращі акції сезону

Відгуки, Цибулини та бульби квітів з Голландії

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 793 голоса
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

У січні 2026 року замовляла гіпеаструми 4 штуки. Посилку отримала скоро. Вже всі 4 викинули квітконоси, а найбільший аж три. Два з них вже і зацвіло. Дякую за якісні цибулини. Вперше замовляла на Флоріум і відразу така удача

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Валентина,

Дуже багато квітів замовляла у Florium і всі вони будуть квітнути навесні, влітку і восени. А зараз мене радують ці квіти, які я замовляла тут. Тож рекомендую і хочу подякувати за великий вибір рослин.

відповісти на відгук