Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Цибулини та бульби квітів з Голландії сторінка №20

КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ ЦИБУЛИН ІЗ ГОЛЛАНДІЇ


-50%
Тігрідія Lilacea фото
5 шт в упаковці
код: 207070
6
50+ замовлено цього тижня
32 98 грн. 65 95 грн.
-75%
Зефірантес Candida фото
5 шт в упаковці
код: 234003
2
200+ замовлено цього тижня
23 74 грн. 94 95 грн.
-50%
Лікоріс Radiata фото
1 шт в упаковці
код: 207100
1
50+ замовлено цього тижня
74 98 грн. 149 95 грн.
-50%
Еукоміс Bicolor фото
1 шт в упаковці
код: 248002
19
50+ замовлено цього тижня
40 98 грн. 81 95 грн.
-45%
Лілія Yellow Power фото
1 шт в упаковці
код: 203204
7
50+ замовлено цього тижня
30 22 грн. 54 95 грн.
Закінчується
-70%
Крокосмія Lucifer фото
5 шт в упаковці
код: 216002
21
50+ замовлено цього тижня
53 99 грн. 179 95 грн.
Закінчується
-70%
Крокосмія Emberglow фото
5 шт в упаковці
код: 216010
1
50+ замовлено цього тижня
80 99 грн. 269 95 грн.
-70%
Крокосмія Red King фото
5 шт в упаковці
код: 216013
1
50+ замовлено цього тижня
44 99 грн. 149 95 грн.
Показати більше продуктів

Відео-інструкція посадки

Найкращі акції сезону

Відгуки, Цибулини та бульби квітів з Голландії

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 793 голоса
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

У січні 2026 року замовляла гіпеаструми 4 штуки. Посилку отримала скоро. Вже всі 4 викинули квітконоси, а найбільший аж три. Два з них вже і зацвіло. Дякую за якісні цибулини. Вперше замовляла на Флоріум і відразу така удача

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Валентина,

Дуже багато квітів замовляла у Florium і всі вони будуть квітнути навесні, влітку і восени. А зараз мене радують ці квіти, які я замовляла тут. Тож рекомендую і хочу подякувати за великий вибір рослин.

відповісти на відгук