Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Цибулини і бульби квітів в Павлограді сторінка №30

Тюльпан Bullit фото
3 шт в упаковці
код: 252173
122 95 грн.
Нема в наявності
Тюльпан Split фото
2 шт в упаковці
код: 252174
89 95 грн.
Нема в наявності
Кала Happy Art фото
1 шт в упаковці
код: 211140
77 97 грн. 129 95 грн.
Нема в наявності
Лілія Orange double фото
1 шт в упаковці
код: 203922
26 99 грн. 89 95 грн.
Нема в наявності
Гладіолус Salmon фото
3 шт в упаковці
код: 205585
98 96 грн. 109 95 грн.
Нема в наявності
Кала Captain Osorno 16/18 фото
1 шт в упаковці
код: 211145
1
134 96 грн. 149 95 грн.
Нема в наявності
Набір лілій Vuelta фото
1 шт в упаковці
код: 203933
0 01 грн.
Нема в наявності
Набір лілій Scansano фото
1 шт в упаковці
код: 203934
0 01 грн.
Нема в наявності
Гладіолус Жовтий Мікс фото
12 шт в упаковці
код: 205595
50+ замовлено цього тижня
90 98 грн. 259 95 грн.
Нема в наявності
Мікс кал Екліпс фото
2 шт в упаковці
код: 211148
50+ замовлено цього тижня
143 98 грн. 359 95 грн.
Нема в наявності
Показати більше продуктів

Відео-інструкція посадки

Найкращі акції сезону

Відгуки, Цибулини і бульби квітів в Павлограді

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 793 голоса
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

У січні 2026 року замовляла гіпеаструми 4 штуки. Посилку отримала скоро. Вже всі 4 викинули квітконоси, а найбільший аж три. Два з них вже і зацвіло. Дякую за якісні цибулини. Вперше замовляла на Флоріум і відразу така удача

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Валентина,

Дуже багато квітів замовляла у Florium і всі вони будуть квітнути навесні, влітку і восени. А зараз мене радують ці квіти, які я замовляла тут. Тож рекомендую і хочу подякувати за великий вибір рослин.

відповісти на відгук