Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Цибулини та бульби квітів з Голландії сторінка №19

КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ ЦИБУЛИН ІЗ ГОЛЛАНДІЇ


-45%
Лілія Leichtlinii фото
1 шт в упаковці
код: 203679
6
49 47 грн. 89 95 грн.
Закінчується
-45%
Жоржина Red Fox фото
1 шт в упаковці
код: 208493
126 47 грн. 229 95 грн.
Закінчується
-45%
Цикламен Cilicium фото
1 шт в упаковці
код: 231003
2
100+ замовлено цього тижня
41 22 грн. 74 95 грн.
-50%
Лілія Red Velvet фото
1 шт в упаковці
код: 203713
11
50+ замовлено цього тижня
54 98 грн. 109 95 грн.
-45%
Лілія Sweet Surrender фото
1 шт в упаковці
код: 203703
28
50+ замовлено цього тижня
54 97 грн. 99 95 грн.
-45%
Лілія Forza Red фото
1 шт в упаковці
код: 203107
100+ замовлено цього тижня
36 27 грн. 65 95 грн.
-45%
Лілія Yellow Power фото
1 шт в упаковці
код: 203204
7
50+ замовлено цього тижня
30 22 грн. 54 95 грн.
Закінчується
-45%
Лілія Viva la Vida фото
1 шт в упаковці
код: 203210
20
50+ замовлено цього тижня
46 72 грн. 84 95 грн.
Закінчується
Показати більше продуктів

Відео-інструкція посадки

Найкращі акції сезону

Відгуки, Цибулини та бульби квітів з Голландії

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 793 голоса
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

У січні 2026 року замовляла гіпеаструми 4 штуки. Посилку отримала скоро. Вже всі 4 викинули квітконоси, а найбільший аж три. Два з них вже і зацвіло. Дякую за якісні цибулини. Вперше замовляла на Флоріум і відразу така удача

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Валентина,

Дуже багато квітів замовляла у Florium і всі вони будуть квітнути навесні, влітку і восени. А зараз мене радують ці квіти, які я замовляла тут. Тож рекомендую і хочу подякувати за великий вибір рослин.

відповісти на відгук