Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Цибулини і бульби квітів в Сєвєродонецку сторінка №198

Тюльпан Early Harvest фото
3 шт в упаковці
код: 220403
7
47 95 грн.
Нема в наявності
Нарцис W.P. Milner фото
2 шт в упаковці
код: 213151
6
39 95 грн.
Нема в наявності
Гіацинт Ocean Delight фото
2 шт в упаковці
код: 212070
5
64 95 грн.
Нема в наявності
Гіацинт Bon Bini фото
2 шт в упаковці
код: 212071
8
54 95 грн.
Нема в наявності
Гіацинт Midnight Mystique фото
1 шт в упаковці
код: 212072
5
159 95 грн.
Нема в наявності
Лілія Alberta Morning фото
1 шт в упаковці
код: 203680
6
93 47 грн. 169 95 грн.
Нема в наявності
Гіацинт Anna Liza фото
2 шт в упаковці
код: 212073
8
65 98 грн. 164 95 грн.
Нема в наявності
Нарцис Kerensa фото
2 шт в упаковці
код: 213224
2
49 95 грн.
Нема в наявності
Жоржина Kogane Fubuki фото
1 шт в упаковці
код: 208387
2
300+ замовлено цього тижня
107 98 грн. 239 95 грн.
Нема в наявності
Тюльпан Verdi (Верді) фото
3 шт в упаковці
код: 220787
37 76 грн. 41 95 грн.
Нема в наявності
Тюльпан Chopin (Шопен) фото
3 шт в упаковці
код: 220829
44 96 грн. 49 95 грн.
Нема в наявності
Жоржина Dark Fubuki фото
1 шт в упаковці
код: 208439
2
206 96 грн. 229 95 грн.
Нема в наявності
Лілія Candy Morning фото
1 шт в упаковці
код: 203753
1
82 47 грн. 149 95 грн.
Нема в наявності
Нарцис Orange Sunset фото
2 шт в упаковці
код: 213271
67 46 грн. 74 95 грн.
Нема в наявності
Жоржина Deep Impact фото
1 шт в упаковці
код: 208452
134 96 грн. 149 95 грн.
Нема в наявності
Показати більше продуктів

Відео-інструкція посадки

Найкращі акції сезону

Відгуки, Цибулини і бульби квітів в Сєвєродонецку

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 793 голоса
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

У січні 2026 року замовляла гіпеаструми 4 штуки. Посилку отримала скоро. Вже всі 4 викинули квітконоси, а найбільший аж три. Два з них вже і зацвіло. Дякую за якісні цибулини. Вперше замовляла на Флоріум і відразу така удача

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Валентина,

Дуже багато квітів замовляла у Florium і всі вони будуть квітнути навесні, влітку і восени. А зараз мене радують ці квіти, які я замовляла тут. Тож рекомендую і хочу подякувати за великий вибір рослин.

відповісти на відгук