Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Цибулини та бульби квітів з Голландії сторінка №6

КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ ЦИБУЛИН ІЗ ГОЛЛАНДІЇ


Амариліc Diva фото
1 луковица в упаковці
код: 201050
6
74 95 грн.
Нема в наявності
Амариліc Marilyn фото
1 шт в упаковці
код: 201051
160
215 98 грн. 539 95 грн.
Нема в наявності
Амариліc Double King фото
1 шт в упаковці
код: 201075
33
50+ замовлено цього тижня
197 98 грн. 494 95 грн.
Нема в наявності
Амариліc Magical Touch фото
1 шт в упаковці
код: 201120
17
467 96 грн. 519 95 грн.
Нема в наявності
Амариліc Sunshine Nymph фото
1 шт в упаковці
код: 201123
11
439 95 грн.
Нема в наявності
Амариліc Amarantia фото
1 шт в упаковці
код: 201134
18
203 98 грн. 509 95 грн.
Нема в наявності
Амариліc Bright Nymph фото
1 шт в упаковці
код: 201151
30
274 97 грн. 499 95 грн.
Нема в наявності
Амариліc White Nymph фото
1 шт в упаковці
код: 201153
8
450 46 грн. 529 95 грн.
Нема в наявності
Амариліc Happy Nymph фото
1 шт в упаковці
код: 201164
13
382 46 грн. 449 95 грн.
Нема в наявності
Показати більше продуктів

Відео-інструкція посадки

Найкращі акції сезону

Відгуки, Цибулини та бульби квітів з Голландії

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 793 голоса
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

У січні 2026 року замовляла гіпеаструми 4 штуки. Посилку отримала скоро. Вже всі 4 викинули квітконоси, а найбільший аж три. Два з них вже і зацвіло. Дякую за якісні цибулини. Вперше замовляла на Флоріум і відразу така удача

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Тамара,

Флоріум дякую за амареліси!!! Радують кожного року своєю надзвичайною красою.

відповісти на відгук
Валентина,

Дуже багато квітів замовляла у Florium і всі вони будуть квітнути навесні, влітку і восени. А зараз мене радують ці квіти, які я замовляла тут. Тож рекомендую і хочу подякувати за великий вибір рослин.

відповісти на відгук