Відео-інструкція посадки
Найкращі акції сезону
Відгуки, Саджанці та кореневища рослин в Сєвєродонецьку
Залишити відгукПолучила посілку с анемонами и смородиной. Упаковка прекрасная, лучше, чем у всех, даже сравнения нет, растения в в отличной форме. Пользуюсь услагами єто прекрасной компании и всем рекомендую
відповісти на відгукТовари від них купую з задоволенням, правда я завжди хочу дуже багато і тому мені важко відмовитися від таких хороших рослин, які вони пропонують. З кожним роком стають уважнішими до клієнтів, цього року за мною закріпили працівника і вона допомагає мені з вибором
відповісти на відгуксегодня получила клубни георгин. сказать что удивлена, это ничего не сказать. ожидала пт одному маленькому клубеньку, а получила целое корневище. поставила пропащивать и буду любоваться красотой)))
відповісти на відгук
Дякую за гарні
тюльпани!!!
Купувала і висадила восени!
У червні 2025 року замовляла бульби жоржин. Замовлення прийшло швидко, посадковий матеріал хороший. Але сама більша радість чекала мене попереду. Дочекалася цвітіння. Не передати словами яка зацвіла краса! Кожен день ними милуюся. Велике дякую Флоріум!
відповісти на відгукДуже вдячна вам за чудову роботу. Замовлення получила, все добре. Дякую за фрезії у подарунок. Буду і надалі замовляти у вас. Успіхів вам у роботі.
відповісти на відгукОтримала замовлення дуже швидко. Дякую. Рослини упаковані дуже добре, з любов'ю. Всі живенькі добралися до моєї клумби. Мені подобається у вас все.
відповісти на відгукДоброго дня! Замовляла лілії,дуже гарно упаковано,підписано. Посадили та будемо чекати цвітіння. Дуже вам велике дякую!
відповісти на відгукпокупала луковицы амарилиса,3 сорта.шикарные,крупные.уже через неделю расцветет один, еще пока со стрелками цветоносов по две! в луковице!!!!!!!!!спасибо
відповісти на відгук






Напишіть власний відгук про Саджанці та кореневища рослин в Сєвєродонецьку