Міцелій Красноголовець

Відгуки, Міцелій Красноголовець

Залишити відгук

Купити міцелій гриба підосичник (Leccinum) в інтернет-магазині FLORIUM.UA

Компанія FLORIUM пропонує купити міцелій підосичників і інших їстівних лісових грибів для аматорського садівництва. Ми звикли приносити з магазину печериці та гливи, а з лісу - білі гриби. Традиції, пов'язані з походами по гриби в ліс, передаються з покоління в покоління. Повернення з повними кошиками додому - справжній привід для гордості. Але що робити, якщо в лісі немає грибів? Ми можемо вирощувати багато видів у власному саду. Наш інтернет магазин FLORIUM.UA пропонує добірний міцелій різноманітних видів найбільш затребуваних їстівних лісових грибів, в тому числі і підосичників. Він поставляється у вигляді інокулюваного зерна, тирси, дерев'яних штифтів (для вирощування на дереві). Також можна купити на ринку тюки соломи, інокульовані міцелієм підосичники. Ознайомтеся з нашою пропозицією популярних видів. Любительське вирощування грибів ще ніколи не було таким простим!купити міцелій підосичник

Особливості та опис підосичників

Красноголовець (Leccinum) за описом - гриб роду Красноголовці, Підберезники, -з сімейства болетових. Їстівний гриб, середньої якості. Раніше відносився до одного виду Boletus scaber (Fries). Виростає на просторах Євразії, а також в Північній і Південній Америці. Інші назви: лекцінум або обабок. Інші назви: Осиновик, красноголовик. Плоди утворюються поодиноко або невеликими групами. Сезон збору урожаю- з кінця весни до пізньої осені (травень-вересень).

Всі види Leccinum є ектомікорізними, і більшість з них зустрічається тільки з одним родом дерев. Leccinum aurantiacum є мікоризним найчастіше з тополями і осиками (види Populus) і дубами (види Quercu); рідше зустрічається у інших широколистяних порід, в тому числі у бука і берези.

як виглядає підосичник?

Капелюшок підосичника спочатку кулеподібний або глибоко опуклий, зазвичай оточений тонким опушенням. Потім стає неглибоко опуклим і  часто досить деформованим. з дрібно лускатою і менш бархатистою поверхнею. пізніше опуклий.

Має різні відтінки від цегляно-червоного до коричневого. Від 5 до 15 см в діаметрі при повному розкритті. в сиру погоду поверхня капелюшка трішки липка.

Круглі трубочки широко зрослися з ніжкою; вони від 1 до 3 см в довжину, кремово-білі, поступово переходять у блідо-коричневі, закінчуються порами однакового кольору, незграбними і діаметром менше 0,5 мм. При пошкодженні (наприклад, підосичники на зрізі) пори стають рожево-сірими, а потім темно-сірими.

Ніжка підосичника біла або бежева, Вона виростає у висоту від 5 до 25 см і має діаметр від 1,5 до 5 см. У молодих екземплярів ніжки часто мають бочкоподібну форму. а при дозріванні ніжки більшості красноголовців мають більш правильний діаметр. Вони злегка звужуються до капелюшка і іноді злегка булавовидні біля основи. Цегляно-коричневі шерстисті лусочки покривають всю поверхню ніжки (але їх помітно більше в нижній частині стебла). Але з віком плодових тіл лусочки стають темно-коричневими. Спори оливкового кольору, від вузько-еліпсової до веретеновидної форми.

Красноголовець: популярні рецепти

Красноголовець можна використовувати в рецептах, які потребують білих грибів або боровиків (хоча деякі грибники вважають, що підосичники і за смаком, і за текстурою перевершують білі гриби). Різниця - тільки в кольорі м'якоті. У красноголовців вона темніє при варінні. Тому якщо у вас недостатньо білих грибів, можна заповнити необхідну кількість грибів легко. Наприклад, приготувати підосичники в сметані.

Молоді тверді плодові тіла відмінно підходять для будь-яких грибних страв, а великі, більш губчасті і вологі капелюшки найкраще сушити. Ніжки можуть стати жорсткими і важко перетравлюваними, особливо у старих грибів. У цьому випадку вони підійдуть для приготування бульйону в свіжому або сухому вигляді. Але пам'ятайте, перед приготуванням будь-яких страв свіжі гриби слід попередньо відварити, а воду після варіння - злити.

Деякі гурмани віддають перевагу сушити підосичники, так як вважають, що це концентрує їх смак, а також усуває будь-яку небезпеку недоварки. У свіжому вигляді вони теж гарні, але трохи м'які. З сушених грибів можна приготувати начинку, додавши до неї смажені цибулю з морквою, і використовувати її для приготування вареників. Вийде дуже смачно!

Підосичники, зібрані в дикій природі, іноді змішують з різними грибами, наприклад, з боровиками.

Метод очищення красноголовців нескладний. Потримайте гриб під проточною водою і кілька разів промийте, потім за допомогою ножа видаліть нечистоти, які неможливо змити (особливо більше забруднень на ніжці гриба), і, нарешті, знову промийте проточною водою.

Інший спосіб:

Приготуйте таз з солоною водою, замочіть підосичники в легкій солоній воді приблизно на 10-15 хвилин, потім руками швидко перемішайте їх за годинниковою стрілкою, щоб витрусити  забруднення, а потім кілька разів промийте під проточною водою.

Які види міцелію підосичників купити?

  • Міцелій грибів: підосичник або криваво-червоний (Leccinum aurantiacum). Діаметр капелюшка досягає до 15 сантиметрів. Колір від жовто-оранжевого до цегляно-червоного і червоно-коричневого. Капелюшки молодих грибів закриваються до ніжки. У зрілих грибів - вони розкриті. Шкірочка капелюха виступає за край. Довжина ніжки до 20 сантиметрів. Ніколи не порожня. Без кільця. Молоді гриби з лусочками від білуватого до оранжевого кольору, у старіших екземплярів - від коричневого до чорнуватого кольору. Трубки від білуватого до сіруватого кольору. Пори округлі. Підосичник багатий білком і містить багато вітамінів, 16 амінокислот і 11 мінеральних елементів.

  • Міцелій: підосичник звичайний (Leccinum aurantiacum). Гриб з великим плодовим тілом, товстим капелюшком, міцним стеблом, чудовим смаком. Крім того, він багатий корисними речовинами і є всесвітньо відомим їстівним грибком. Люди люблять збирати свіжі гриби для приготування різноманітних страв. Також гриби сушать і заморожують.

  • Підосичник білий (Leccinum percandidum = Boletus percandidus J. Blum). відрізняється капелюшком діаметром від 4-15 см, іноді навіть 25 см. Він білого кольору з легким блакитним або сіро-зеленим відтінком. Спочатку капелюшок напівсферичний, потім опуклий. Під капелюхом маленькі круглі пори. Спочатку вони білуваті, з віком стають злегка сірими або зеленими. М'якоть щільна, біла, біля основи ніжки часто синьо-зелена. Після зрізання вона швидко синіє, а потім стає чорною або з фіолетовим відтінком. Ніжка матиме форму тонкого циліндра, злегка звужується догори. Спочатку вона біла, з віком покривається світло-коричневими ворсинками, що нагадують задирки. Може бути висотою до 20 см. Виділення з спор світло-коричневі.

  • Підосичник помилковий або гірчак, або помилковий білий гриб (Tylopílus felleus). Неїстівний через гіркий смак, але токсичність невисока. Дуже нагадує Boletus aestivalis. М'якоть дуже гірка і пекуча. Капелюшок розміром 5-10 см, напівкруглий, приплюснутий, м'ясистий, коричневого забарвлення. Трубки перфоровані, товсті, довгі, вертикальні. Пори спочатку повністю білі, але в міру дозрівання стають рожевими. Ніжка від 7 до 14 см в довжину і 2-4 см, в діаметрі. Вона бежева за кольором і схожа на капелюх. А її поверхня обплетена міцною коричневою сіткою. Даний гриб росте у всіх лісах з початку літа до пізньої осені.

Як виростити підосичники з міцелію

Вирощування красноголовців в домашніх умовах вимагає певних знань.

Штучне вирощування красноголовців (в приміщенні) вимагає асептичних операцій для забезпечення високого врожаю після інокуляції. Конкретні операційні вимоги такі:

Для очищення навколишнього середовища використовуйте інокуляційну кімнату або інокуляційний ящик, які необхідно продезінфікувати заздалегідь. Використовуйте аерозольний засіб для дезінфекції повітря, 5-8 грамів на кубічний метр, щоб знищити бактерії і грибки.

Технологія посадки міцелію красноголовців (у великих масштабах)

  • Інокуляція красноголовців - асептична операція з урахуванням наступні п'ять аспектів.

  • Підготуйте спеціальний зерновий субстрат для вирощування грибів

  • Виберіть час для посіву опівночі або рано вранці в сонячний день. В цей час температура низька, і бактерії знаходяться в стані спокою, що сприяє збільшенню врожайності при посіві міцелію.

  • Після того, як пластиковий пакет з посівним матеріалом переміщений в стерильну кімнату або намет для посіву, проводиться друга дезінфекція разом з бактеріями, посівними інструментами. Спочатку використовуйте аерозоль для куріння протягом більше 30 хвилин, за 40-60 хвилин до інокуляції, а потім опроміньте ультрафіолетом протягом 30 хвилин для досягнення стерильних умов.

  • Засійте міцелій.

  • Зав'яжіть край мішка, щоб відновити герметичність.

  • Далі повністю герметичний мішок слід розрізати посередині так, щоб вийшла перевернута буква «П». При цьому, розріжте мішок відступивши від країв і верху на 3 см.

  • Ви отримаєте своєрідне віконце, завдяки якому міцелій буде дихати.

  • Після завершення інокуляції кожної партії мішків необхідно відкрити двері і вікна для провітрювання на 30-40 хвилин, потім двері і вікна повинні бути закриті, дезінфекція проводиться знову, і інокуляція триває.

  • Під час процесу інокуляції відходи плівки, пакетів від міцелію, особливо деревна стружка та інші забруднення на робочому столі і в приміщеннях, повинні бути зібрані в одному кутку. Після інокуляції кожної партії мішків з матеріалом в поєднанні з вентиляцією проведіть прибирання, щоб підтримувати чистоту в приміщенні і запобігти зараженню бактеріями.

Температура є важливим показником, що впливає на появу плодового тіла, і, в свою чергу, залежить від безлічі факторів. Температура впливає на вологість, а вологість також впливає на утворення грибів. Міцелій підосичників зростає при температурі 18-30 ℃, але оптимальна температура становить 24-28 ℃. У природі його плодове тіло може рости і розвиватися в діапазоні 5-28 ℃, а відповідна температура для формування плодового тіла становить 16-24 ℃, при температурі нижче 12 ℃ плодове тіло не формується.

Рівень кислотності поживного субстрату рН 5,0 ~ 6,0 є найбільш підходящим для росту міцелію і розвитку тіла гриба. Для росту міцелію не потрібне світло, а для утворення плодових тіл потрібна певна стимуляція розсіяним світлом.

Також підосичники можна вирощувати в саду під раніше зазначеними видами дерев.

Переваги покупки підосичників

Зібрані в лісі гриби міцно зайняли своє місце на нашому столі. Але що робити, якщо не завжди вдається вийти в ліс за грибами? Рішення просте - купити міцелій грибів красноголовців в Україні. Перший урожай в саду можна буде отримати в наступному сезоні після посадки. Але повноцінний урожай грибів з цього місця збирають тільки в другому сезоні. Зазвичай від посадженої будинку грибниці ви зможете ласувати грибами до 5 сезонів поспіль.

Як можна купити міцелій грибів красноголовець (Leccinum) поштою

У будь-який, навіть самий віддалений куточок країни, де є поштове відділення, міцелій красноголовець доставляються в максимально стислі терміни. При відвантаженні вони упаковується найретельнішим чином. Цілісність сім'я красноголовець не страждає при транспортуванні. Оплата послуг з доставки мінімальна, в деяких випадках, наприклад, при оптовій закупівлі, і зовсім відсутня. Ми поставляємо високоякісний міцелій красноголовець. 

Як ми працюємо:

  • Пропонуємо вам купити міцелій грибів красноголовець недорого
  • без передоплати
  • Доставляємо замовлення післяплатою
  • Доставляємо поштою (Нова Пошта, Укрпошта)

Якщо товар розпроданий

Весь міцелій красноголовець придбати за умови наявності їх на нашому складі в момент оформлення замовлення. У міру просування сезону деякі види міцелію будуть розпродані. Для перевірки доступності конкретного сорту в поточному сезоні необхідно зателефонувати менеджеру. Якщо у вас не виходить оформити замовлення, будь ласка, також зв'яжіться з нами. 

Спеціальні пропозиції від FLORIUM.UA

Час від часу ми будемо робити спеціальні пропозиції, які доступні тільки в певний період і за умови наявності запасів міцелій. Замовити міцелій в Україні (Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро) за доступною кожному ціною можна з каталогу видів і сортів інтернет-магазину FLORIUM.UA. Весь міцелій красноголовець від перевірених постачальників.

 Для нас дуже важливі ваші відгуки, проаналізувавши які ми постараємося усунути недоліки і підвищити ефективність роботи. Щоб купити міцелій грибів красноголовець, варто тільки зателефонувати нашому менеджеру і замовити з нашого великого асортименту