Сажайте шедевры – скидки до -100%➨

Багаторічні рослини та квіти сторінка №6

«КАТАЛОГ: СОРТИ І РІЗНОВИДИ БАГАТОРІЧНИКІВ»


Кращі сорти багаторічних рослин та квітів

-50%
Сальвія Amethyst фото
1 шт в упаковці
код: 330004
7
50+ замовлено цього тижня
82 48 грн. 164 95 грн.
-50%
Хоста Sum and Substance фото
1 шт в упаковці
код: 301021
14
50+ замовлено цього тижня
124 98 грн. 249 95 грн.
-50%
Хоста August Moon фото
1 шт в упаковці
код: 301018
8
100+ замовлено цього тижня
79 98 грн. 159 95 грн.
Показати більше продуктів

Відео-інструкція посадки

Найкращі акції сезону

Відгуки, Багаторічники

Залишити відгук
Рейтинг: 4.9/5 71 голоса
Татьяна,

Получила посілку с анемонами и смородиной. Упаковка прекрасная, лучше, чем у всех, даже сравнения нет, растения в в отличной форме. Пользуюсь услагами єто прекрасной компании и всем рекомендую

відповісти на відгук
Інна,

Товари від них купую з задоволенням, правда я завжди хочу дуже багато і тому мені важко відмовитися від таких хороших рослин, які вони пропонують. З кожним роком стають уважнішими до клієнтів, цього року за мною закріпили працівника і вона допомагає мені з вибором

відповісти на відгук
Людмила ,

сегодня получила клубни георгин. сказать что удивлена, это ничего не сказать. ожидала пт одному маленькому клубеньку, а получила целое корневище. поставила пропащивать и буду любоваться красотой)))

відповісти на відгук
Лідія,

У червні 2025 року замовляла бульби жоржин. Замовлення прийшло швидко, посадковий матеріал хороший. Але сама більша радість чекала мене попереду. Дочекалася цвітіння. Не передати словами яка зацвіла краса! Кожен день ними милуюся. Велике дякую Флоріум!

відповісти на відгук
Івануц Вікторія,

Дуже вдячна вам за чудову роботу. Замовлення получила, все добре. Дякую за фрезії у подарунок. Буду і надалі замовляти у вас. Успіхів вам у роботі.

відповісти на відгук
Світлана,

Отримала замовлення дуже швидко. Дякую. Рослини упаковані дуже добре, з любов'ю. Всі живенькі добралися до моєї клумби. Мені подобається у вас все.

відповісти на відгук
Олена ,

Доброго дня! Замовляла лілії,дуже гарно упаковано,підписано. Посадили та будемо чекати цвітіння. Дуже вам велике дякую!

відповісти на відгук
Лилия,

покупала луковицы амарилиса,3 сорта.шикарные,крупные.уже через неделю расцветет один, еще пока со стрелками цветоносов по две! в луковице!!!!!!!!!спасибо

відповісти на відгук